بازیکن ایرانی الاصل شاغل در تیم ملی قطر کیست؟

 بازیکن ایرانی الاصل شاغل در تیم ملی قطر کیست؟

به گزارش سراج24، پس از اینکه تیم ملی فوتبال زیر بیست ساله‌های قطر در رقابت‌های جام جهانی که در کشور لهستان در حال برگزاری است، از تیم قدرتمند نیجریه با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورد، چشم رسانه‌ها به قلب خط دفاعی این تیم دوخته شد.

ابتدا رسانه‌های قطری اولین بازی را مورد بررسی قرار داده و عملکرد تک تک مدافعان را آنالیز کرده و نمایش آن‌ها را مثبت ارزیابی نکردند. در کنار همه این اتفاقات در قلب خط دفاعی تیم ملی قطر نام یک بازیکن ایرانی الاصل نیز دیده می‌شود که اتفاقا به عنوان کاپیتان، نقش رهبر تیم را در زمین به عهده دارد.

ناصر پیربخش بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی فوتبال زیر بیست ساله‌های قطر است که به همراه این تیم در رقابت‌های قهرمانی آسیا در همین رده سنی شرکت کرده بود و حالا با صلاحدید کادرفنی این تیم به رقابت‌های جام جهانی رسید و ۹۰ دقیقه در مقابل نیجریه بازی کرد. پیربخش مدافع تیم القطر است.

پیربخش در کشور قطر به دنیا آمده و از والدین ایرانی-قطری متولد شده است. پدر وی ایرانی است و اصالت او به استان سیستان و بلوچستان باز می‌گردد. با این حال عملکرد قابل قبول پیربخش در تیم القطر باعث شده تا کادر فنی عنابی‌ها او را در تیم ملی کشورشان به خدمت بگیرند.

پیربخش بیست ساله همچنین شانس این را دارد تا با عملکرد خوب در قلب خط دفاعی عنابی‌ها، خود را به تیم ملی بزرگسالان این کشور برساند و به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ راه پیدا کند. با این حال این بازیکن ایرانی - قطری از دید رسانه‌های این کشور بازیکنی قطری محسوب و در ملیت اش نیز کشور قطر دیده می‌شود، بنابراین احتمال حضور وی در تیم ملی فوتبال ایران تقریبا نزدیک به صفر است، چرا که فوتبال خود را از کودکی زیر نظر قطری‌ها آغاز کرده و شخصا تمایل دارد تا مسیر پیشرفت را در این کشور ادامه دهد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha