حاجی‌بابایی در بیانیه‌ای مصادف با سوم خرداد؛

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی طی بیانیه‌ای سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت

رییس فراکسیون نمایندگان ولایی طی بیانیه‌ای سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت

به گزارش سراج24،  حمیدرضا حاجی‌بابایی رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس همزمان با سوم خرداد سالگرد آزادسازی خرمشهر طی بیانیه‌ای، این روز را روز فتح ارزش‌هایی دانست که برای تثبیت آن جان‌های معزز و معظمی نثار شده است. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

حماسه سوم خرداد تجلی ربانی رهروان نور است این روز، روز فتح ارزش‌ها است ارزش‌هایی که برای تثبیت آن جان‌های معزز و معظمی نثار شد. سوم خرداد یک حماسه بزرگ ملی است، حماسه‌ای که شمیم حضور ملت ایران را در صحنه‌های جبهه‌های دفاع مقدس در جان‌ها زنده می‌کند.

حماسه‌ای سرشار از تجلی قدرت ایمان و عزم و اراده رزمندگان فداکاری که با عینیت بخشیدن به مقاومت و از خودگذشتگی و ایثار و آزادی شهر خون، خرمشهر را رقم زدند. بی‌شک حماسه رشادت‌ها و مقاومت‌ها و جانفشانی‌های مردم سرافراز ایران، چون نگینی تابناک بر تارک تاریخ این سرزمین جاودانه می‌درخشد.

حماسه اقتدار و مقاومت و پیروزی مردان و زنان این سرزمین بیانگر این واقعیت است که ملت بزرگ ایران با انسجام و همدلی و هم‌افزایی همواره، در همه عرصه‌های افتخار و اقتدار این سرزمین حاضرند و نقش‌آفرینی می‌کنند و هیچ بیگانه‌ای نمی‌تواند صلح و آرامش و اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران را بهم زند.

با تبریک سالروز این حماسه بزرگ که به تعبیر بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) خرمشهر را خدا آزاد کرد، به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده معزز شهدا، رزمندگان و ایثارگران و جانبازان به یادگار مانده از این حماسه بزرگ، و ملت آزاده ایران، عزت، سربلندی، اقتدار و آبادانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) از خداوند متعال مسالت دارم.

 حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تخلف دولت در عدم اجرای قانون افزایش حقوق محرز شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha