گرانقیمت ترین چای کیسه ای+تصویر

گرانقیمت ترین چای کیسه ای+تصویر

به گزارش سراج24،   در سراسر جهان طرفدارانی پرشمار دارد و جالب است بدانید که نوعی خاص از چای کیسه‌ای قیمتی ۱۴ هزار دلاری دارد.

یکی از تفریحات بسیاری از افراد به ویژه برای از بین بردن خستگی‌ها نوشیدن یک فنجان چای است. البته همیشه فرصت دم کردن چای وجود ندارد و در نتیجه افراد از چای کیسه‌ای استفاده می‌کنند.

یکی از گرانقیمت‌ترین چای‌های کیسه‌ای در جهان، چای کیسه‌ای است که شرکت پی جی به مناسبت جشن سالگرد هفتاد و پنج سالگی خود تولید کرد. شاید برایتان سوال باشد که چطور ممکن است یک چای ساده که تنها در آب فرو می‌رود تا رنگ دهد، تا این حد گرانقیمت باشد.

جالب است بدانید این شرکت چای خود را با قیمت ۱۴ هزار دلار به فروش رساند. آن هم به خاطر این که چای مذکور حاوی قطعات الماس بود. بله درست خواندید، این چای در سال ۲۰۰۵ با حدود ۲۸۰ قطعه تولید شد و البته توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرد.

اگرچه این حرکت ظاهری اشرافی و لوکس به این چای داده بود، اما جالب است بدانید عواید فروش این چای به نفع بیمارستان کودکان منچستر انگلستان جمع آوری شد. چای کیسه‌ای مذکور به لحاظ طراحی نیز بسیار زیبا بود و هر دو طرف آن با یکصد الماس ظریف تزئین شده بود.

البته تزئین این چای کیسه‌ای تنها به الماس‌ها محدود نمی‌شد و حاوی یک رشته طلای سفید با ۸۰ الماس داخل آن نیز می‌شد. اما اگر فکر می‌کنید این چای کیسه‌ای صرفا تزئینی بود سخت در اشتباهید. این چای قاب مصرف و البته بسیار خوش طعم بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ماجرای ۴ بیمار که در بیمارستانی در تهران پس از عمل جراحی به هوش نیامدند

عکس های اسرارآمیز که توضیحی برای آن‌ها وجود ندارد

نادرترین بیماری‌های جهان+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha