برانکو لیست ورود و خروجی به مدیران باشگاه نداده است

برانکو لیست ورود و خروجی به مدیران باشگاه نداده است

به گزارش سراج24، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس تهران که به طور معمول در فصل‌های گذشته، اسم بازیکنان مد نظر خود را چند بازی مانده به پایان لیگ در اختیار مدیران این باشگاه قرار می‌داد، در لیگ هجدهم این کار را انجام نداد و قرار است این اتفاق در هفته آینده و پس از دیدار با سپاهان در چارچوب رقابت‌های جام حذفی رخ دهد تا فصل نقل و انتقالات برای پرسپولیس به طور رسمی آغاز شود.

پرسپولیسی‌ها در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر، ۷ بازیکن جدید به خدمت گرفتند و برانکو بیان کرد در حال حاضر نیازی به بازیکن جدید ندارد، اما با احتمال رفتن علیرضا بیرانوند، امیدعالیشاه و بشار رسن شنیده می‌شود محمدرضا حسینی و رشید مظاهری در آستانه پیوستن به پرسپولیس هستند.

ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در گفتگو با برنامه ورزش و مردم بیان کرد: هنوز لیست ورود و خروج نداریم. بحث‌هایی هم که درباره روابط باشگاه با بازیکنان مطرح می‌شود، درست نیست. روابط خوبی بین بازیکنان و باشگاه حکم است و  برای بازی نیمه نهایی حذفی هم قسم هستیم تا پیروز شویم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره احتمال بازگشت طارمی و احمدزاده تصریح کرد: درباره نقل و انتقالات در باشگاه هیچ صحبتی نیست و برانکو اعلام کرد، اگر بازیکنی پیشنهاد خارجی دارد هر چه زودتر به باشگاه اعلام کند تا ما بر اساس مصالح بازیکن و باشگاه تصمیم گیری کنیم و ما هم به همه بازیکنان این موضوع را گفته ایم و هیچ بازیکنی بابت پیشنهاد خارجی به باشگاه مطلب رسمی اعلام نکرده اند.

به هرحال باید منتظر ماند و دید برای لیگ نوزدهم چه بازیکنانی از پرسپولیس جدا و چه فوتبالیست‌هایی به این تیم خواهند پیوست.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha