عباسی: روسای برکنار شده برنمی‌گردند

عباسی: روسای برکنار شده برنمی‌گردند

 

به گزارش سراج24 و به نقل از فارس، محمد عباسی در حاشیه همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی در نیروهای مسلح در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه کمیته بین المللی المپیک برای برگزاری انتخابات سه شرط را مطرح کرده است که یکی از آنها بازگشت روسای برکنار شده است و آیا شما در این خصوص اقداماتی را انجام خواهید داد یا خیر، اظهار داشت: روسای برکنار شده باز نمی‌گردند و عزل و نصب‌ها طبق قانون بوده است اما اساسنامه فدراسیون‌ها در حال اصلاح است که به فدراسیون‌های جهانی ارسال می‌شود.
 
عباسی در پاسخ به این سوال که حرکت ورزش را در سال 91 چگونه می‌بینید گفت: یکی از مهمترین نکات ورزش در سال 91 درخشان ترین نتایجی بود که به دست آمد که در قبل و بعد از انقلاب بی سابقه بود. باید افتخار کنیم سال 91 اقتدار ورزش ایران را نشان داد.
 
وزیر ورزش و جوانان همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید که آیا با افزایش نرخ تورم، وام ازدواج هم اضافه شده است عنوان کرد، در شورایی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد مسئولان مسائل مربوط به وام و تسهیلات را گزارش دادند، یکی از نکات افزایش این مقدار بود، پیشنهاد ما 5 میلیون تومان است که توسط رئیس جمهور تاکید شده و قرار شد که بانک مرکزی این مساله را به بانک‌ها ابلاغ کنند.
 
وی در پایان درباره تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت: این همایش اقدام پسندیده‌ای که جریان علمی شدن ورزش را نشان می‌دهد.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

ایران ۳ - کانادا ۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha