«سالا» قربانی زیاده خواهی رئیس نانت شد

«سالا» قربانی زیاده خواهی رئیس نانت شد

به گزارش سراج24، به نوشته روزنامه اکیپ فرانسه، امیلیانو سالا، بازیکن فقید آرژانتینی که قرار بود از نانت فرانسه به کاردیف سیتی انگلیس منتقل شود و در مسیر پرواز به انگلیس جانش را از دست داد، پیش از عزیمت به این شهر به یکی از بستگان خود گفته بود تمایلی برای پیوستن به تیم کاردیف نداشته، اما رئیس باشگاه نانت بخاطر پول او را به این تیم فروخته است.
بر اساس این گزارش، این بازیکن ۲۶ ساله آرژانتینی با اشاره به این که تمایلی برای رفتن به کاردیف نداشته، والدمار ویل رئیس نانت را نیز مورد انتقاد قرار داد.
این گزارش می‌افزاید، امیلیانو سالا، روز ۶ ماه ژانویه ۲۰۱۹ پیام صوتی برای یکی از خویشاونش فرستاده که در آن گفته بود بنا به دلایل ورزشی تمایلی به پذیرش پیشنهاد کاردیف ندارد، اما برای والدمار فقط پول مهم است بنابراین او مجبور شده این انتقال را بپذیرد.
در پیام صوتی امیلیانو سالا آمده است: "میسا (مدیر برنامه سالا) با من تماس گرفت و گفت که با فرانک، پسر رئیس تیم نانت صحبت کرده است و آن‌ها می‌خواهند من را بفروشند. پیشنهادی از تیم کاردیف انگلیس آمده است. آن‌ها به سهم خود برای گرفتن پول زیادی مذاکره کردند و واقعا می‌خواهند من به آنجا بروم. این یک قرارداد واقعا خوبی است، اما از نظر فوتبالی برای من جالب نیست. آن‌ها تلاش می‌کنند تا من به آنجا (کاردیف) بروم. به میسا گفته بودم که باید تا پایان پنجره نقل‌ و انتقالاتی پیشنهادی بهتری برای من پیدا کند. کاردیف نه، زیرا نمی‌خواهم به آنجا بروم. نمی‌خواهم با والدمار صحبت کنم. نمی‌خواهم که او عصبانی شود. او من را ناراحت می‌کند، زیرا می‌خواهد بدون این که حتی بپرسد چه می‌خواهم به کاردیف بروم. برای او فقط پول اهمیت دارد. نمی‌دانم چه بکنم، زیرا همان‌طور که گفتم باید هر روز صورت او را ببینم. خیلی سخت است و افراد خیلی زیادی نمی‌خواهند که در شرایطی همانند من قرار بگیرند."
سالا ۱۹ ژانویه از نانت به کاردیف منتقل شد. او با هواپیمایی سبک به سمت کاردیف پرواز کرد که در شب ۲۲ ژانویه از رادار ناپدید شد. روز سوم فوریه لاشه هواپیما در پایین کانال مانش کشف شد. در میان لاشه هواپیما، جسد یکی از مسافران پیدا شد، پلیس شهر دورست تایید کرد که این جسد سالا بوده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha