مراحل فنی «خر‌ها آدم نمی‌شوند» در حال انجام است

مراحل فنی «خر‌ها آدم نمی‌شوند» در حال انجام است

به گزارش سراج24، عباس اکبری تهیه کننده سینما درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «خر‌ها آدم نمی‌شوند» که نام موقت این اثر است، گفت: مراحل فنی این فیلم در حال انجام است که زمان بر شده است در این راستا بهمن حیدری صداگذاری و شهاب اکبریان ساخت موسیقی آن را پیش می‌برد و احتمالا حدود یک ماه آینده نسخه نهایی آماده خواهد شد.

«خر‌ها آدم نمی‌شوند» (نام موقت) به کارگردانی اکبرمنصور فلاح و تهیه کنندگی عباس اکبری است.

لیلا اوتادی، یوسف تیموری، ارژنگ امیرفضلی، یوسف مرادیان، هدی منصورفلاح، سعید دولتی، فاطمه شکری، اصغر حیدری، چیا بابامیری و (هنرمندان نوجوان) کیان علی پناه، آرمان پیراسته، هامون قربانی، تینا فتوحی و آیلا فیروزی در این فیلم بازی می‌کنند.

این فیلم یک فانتزی اجتماعی و کودکانه است و در خلاصه داستان آن آمده: بعضی از آدم‌ها در دنیای واقعی خطا‌هایی کرده و به همین دلیل تبدیل به خر و به جنگل تبعید شده اند. معلمی به نام ادیب برای آموزش آنان به جنگل می‌رود تا با طی کردن مراحل آموزش، به اشتباه خود پی برده و هویت اصلی خود را بازیافته، آدم شده و به جامعه بازگردند. حدود سه ماه می‌گذرد و اثری از ادیب نمی‌شود تا اینکه...

سایر عوامل اصلی تولید عبارتند از نویسندگان اکبر منصور فلاح، مصطفی فرد حسینی، مشاور کارگردان: علی شاه حاتمی، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، مدیر تولید: طاهر امانی، طراح گریم: داریوش صالحیان، طراح صحنه: حسین منصور فلاح، مدیرصدابرداری: مجتبی حبیب اللهی، طراحان لباس: منصور بستانی، هدی منصور فلاح، طراح جلوه‌های ویژه: سپهر کشن فلاح، آهنگساز: شهاب اکبری، بازیگردان: سعید دولتی، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: پیام حنفی، دستیار تولید: مصطفی فردحسینی، عکاس: امیر فائض، گروه کارگردانی: ابوالفضل نعمتی، مهدی جواهرپور، شقایق عوض زاده.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بودجه جشنواره مقاومت از یک فیلم سینمایی معمولی کمتر است

تهدید صهیونیست ها برای ساخت فیلمی درباره امام زمان (عج)

سقوط صدام سوژه یک فیلم سینمایی ایرانی می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha