بمب نقل و انتقالات پرسپولیسی می ترکد؟!

بمب نقل و انتقالات پرسپولیسی می ترکد؟!

به گزارش سراج24، پرسپولیس در فصلی که گذشت توانست بازهم عنوان قهرمانی را به دست آورد.سرخ پوشان پایتخت با وجود همه مشکلاتی که داشتند، اما هت تریک قهرمانی کردند و برانکو ثابت کرد که راه کسب جام را به خوبی بلد است.

اما پرسپولیس در فصلی که گذشت چه در لیگ برتر و چه در لیگ قهرمانان آسیا که وداعی زود هنگام داشت یک مشکل جدی داشت و آن نبود یک بازیکن تمام کننده در خط حمله بود.

با وجود آنکه علیپور در نیم فصل نخست عملکرد خوبی از خود نشان داد و با وجود آنکه بودیمیر هم گل قهرمانی را به ثمر رساند، اما خط حمله پرسپولیس آمار خوبی از خود به جای نگذاشت و یکی از پست‌های که سرخ پوشان سخت در آن به جذب بازیکن جدید نیاز دارند خط حمله است.

پرسپولیس به یک تمام کننده قهار در خط حمله نیاز دارد؛ بازیکنی که برای گل زدن نیاز به چندین فرصت گلزنی نداشته باشد و از کوچک‌ترین فرصت‌های که به دست می‌آورد گل بسازد.

فوتبال ایران پس از علی دایی، کمبود چنین مهاجمانی را به شدت احساس می‌کند و به همین خاطر است که بیشتر تیم‌های به جذب مهاجم خارجی روی می‌آورند.

در این بین رضا قوچان نژاد مهاجمی است که برانکو در فصل نقل و انتقالات زمستانی دست روی او گذاشت، اما این بازیکن رقم بالایی می‌خواست و به همین خاطر هم راهی لیگ استرالیا شد.

بر اساس اخباری که از باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد، از نگاه برانکو لااقل در بین گزینه‌های ایرانی، قوچان نژاد بهترین گزینه برای تقویت خط حمله پرسپولیس است. او اخیرا توانست قهرمانی در لیگ استرالیا را به دست آورد. پرسپولیس طبق اعلام برانکو فعالیت زیادی در فصل نقل و انتقالات تابستانی نخواهد داشت و حداقل این توانایی را دارد که به عنوان قهرمان لیگ یک مهاجم تاپ و بزرگ جذب کند.

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران پازل پرسپولیس را تکمیل خواهد کرد و سرخ پوشان با این مهاجم نه تنها در فصل بعد لیگ برتر بلکه در لیگ قهرمانان آسیا هم می‌توانند به کسب عنوان قهرمانی امیدوار باشند، اما برای پیوستن این بازیکن به سرخ پوشان باید خود او هم همکاری کند و رقمش را پایین آورد البته اگر هوایی نشود، چرا که گویا تیم سرخ پوش تبریزی هم سخت به دنبال جذب قوچان نژاد است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha