هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با ۶ دیدار

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با ۶ دیدار

به گزارش سراج24، هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان پنجشنبه، دوم خرداد ماه با برگزاری ۶ دیدار در شهر‌های قائمشهر، بندرانزلی، سیرجان، تهران، شیراز و اصفهان دنبال می‌شود و در حساس‌ترین دیدار هفته تیم‌های همشهری سپاهان و ذوب آهن به مصاف یکدیگر می‌روند، نتیجه این دربی اهمیت زیادی برای هر ۲ تیم دارد.

برنامه هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان/ دربی حساس اصفهانی‌ها

سپاهان اصفهان – ذوب آهن اصفهان/ ساعت: ۲۰:۴۰

مهم‌ترین دیدار هفته با دربی سپاهان و ذوب آهن اصفهان پیگیری می‌شود. نتیجه این بازی اهمیت زیادی برای هر ۲ تیم دارد به خصوص برای ذوب آهن که با کسب سه امتیاز این بازی می‌تواند جزو سه تیم بالای جدول قرار بگیرد. سپاهان با ۳۴ امتیاز در جایگاه سوم و ذوب آهن با ۳۳ امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار دارد.

ملوان بندرانزلی – همیاری آذربایجان غربی/ ساعت: ۲۱:۰۰

در دومین دیدار هفته تیم رده ششمی ملوان بندرانزلی در خانه، میزبان تیم رده هشتمی همیاری آذربایجان غربی است. این دیدار برای ملوانی‌ها حائز اهمیت زیادی است، زیرا اگر امتیاز این بازی را از دست دهد در جدول جایگاهش به خطر می‌افتد و با درصد بالا جایگاهش را با تیم رده هفتمی پالایش گاز ایلام عوض می‌کند.

سپیدار قائمشهر – راه یاب ملل مریوان/ ساعت: ۲۰:۴۵

سومین دیدار هفته در قائمشهر بین ۲ تیم سپیدار رده یازدهمی و راه یاب ملل مریوان رده پنجمی برگزار می‌شود. سپیدار قائمشهر در جدول لیگ ۴ امتیازه است و راه یاب ملل تا این جای کار ۳۰ امتیاز دارد. این دیدار برای مریوانی‌ها می‌تواند بسیار سرنوشت ساز باشد و آن‌ها را به سمت جایگاه چهارم جدول و سه تیم برتر لیگ ببرد.

شهرداری سیرجان – پارس جنوبی بوشهر/ ساعت: ۲۰:۱۵

در چهارمین دیدار هفته هفدهم تیم شهرداری سیرجان در کرمان میزبان پارس جنوبی بوشهر می‌باشد. شهرداری سیرجان که در هفته گذشته در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان در بازی مقابل ذوب آهن، درگیری‌های زیادی در برابر حریف داشت با حکم کمیته انضباطی ۲ بازیکن خود را در دیدار این هفته به دلیل محرومیت به همراه نخواهد داشت، اما محرومیت سرمربی این تیم مریم جهان نجاتی لغو شد و او می‌تواند در بازی مقابل پارس جنوبی بوشهر تیمش را هدایت کند.

خلیج فارس شیراز – پالایش گاز ایلام/ ساعت: ۲۰:۳۰

پنجمین دیدار هفته پانزدهم بین تیم خلیج فارس شیراز و پالایش گاز ایلام برگزار می‌شود. خلیج فارس شیراز با ۶ امتیاز در جایگاه دهم و پالایش گاز ایلام با ۲۵ امتیاز در جایگاه هفتم لیگ قرار دارد. پالایش گاز ایلام که در هفته‌های اخیر روند خوبی را داشته است با کسب امتیاز این بازی می‌تواند خطر بزرگی برای برخی تیم‌های بالای جدولی به شمار بیاید.

آذرخش تهران – شهرداری بم/ ۲۰:۵۰

در آخرین دیدار هفته ۲ تیم آذرخش تهران و شهرداری بم به مصاف یکدیگر می‌روند. آذرخش تهران با ۴ امتیاز در انتهای جدول و شهرداری بم با ۴۶ انتیاز در صدر جدول لیگ بانوان قرار دارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha