لغو حکم موقت کمیته انضباطی در خصوص ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان

لغو حکم موقت کمیته انضباطی در خصوص  ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان

به گزارش سراج24، هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ماه طی بازی ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در ورزشگاه فولاد مبارکه اصفهان به علت درگیری، ضرب و شتم، اهانت و رفتار غیر ورزشی تخلفاتی رخ داد که طی آن کمیته انضباطی فدراسیون قرار دستور موقتی را صادر نمود.

طبق دستور موقت صادر شده از جانب کمیته انضباطی فدراسیون، دنیا بندار، فاطمه عادلی و زهره کودابی بازیکنان ذوب آهن و سارا ظهرابی نیا و ندا رضاپور بازیکنان شهرداری سیرجان و مریم جهان نجاتی سرمربی سیرجان تا صدور رای مقتضی از حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم شدند.

شکوری حکم کمیته انضباطی را وتو کرد

ابراهیم شکوری دبیر فدراسیون فوتبال طی نامه‌ای به ریاست سازمان لیگ و ریاست هیات فوتبال استان کرمان حکم موقت مریم جهان نجاتی سرمربی شهرداری سیرجان را رفع اثر کرد. متن نامه به شرح زیر است:

ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال
ریاست محترم هیات فوتبال استان کرمان

با سلام و احترام

با توجه به تحقیقات انجام شده از مراجع ذیربط و نوع اعمال و رفتار خانم مریم جهان نجاتی و با عنایت یه تصمیم اخیر کمیته انضباطی نامبرده مستحق قرار دستور موقت نمی‌باشد لذا بدین وسیله از قرار دستور موقت شماره ۲۱۰ مورخ ۲۹/۲/ ۹۸ نسبت به نامبرده رفع اثر می‌گردد و ضروریست وی نسبت به ارسال دفاعیه در خصوص تخلفات منتسب در مهلت دو روز به کمیته انضباطی اقدام نماید.

ابراهیم شکوری
سرپرست دبیرکلی

این نامه در تاریخ ۳۱/۲/۹۸ به دفتر هیات فوتبال استان کرمان نوشته و ارسال شده است و طبق آن جهان نجاتی در هفته هفدهم لیگ بانوان، بازی پنجشنبه دوم خرداد ماه مقابل پارس جنوبی بوشهر تیمش را هدایت می‌کند.

این نامه در حالی صادر شده است که کمیته انضباطی در حکم موقت خود سرمربی سیرجان را محروم اعلام کرده است و حکم تکمیلی نیز در این باره از سوی کمیته انضباطی صادر نشده است و هنوز دلیل ارسال این نامه از دبیر کل فدراسیون فوتبال به هیئت فوتبال سیرجان مشخص نیست.

اگر کمیته انضباطی رای  موقت خود را تعلیق  و پس از آن ابراهیم شکوری نامه لغو محرومیت را به هیئت فوتبال سیرجان ارسال کرده است روال عادی است اما نکته جالب توجه اینکه کمیته انضباطی بعد از رای بدوی و محرومیت موقت مربی سیرجان روی سایت فدراسیون فوتبال رای جدیدی صادر نکرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha