فتاحی: امیدواریم اولین ورزشگاه الکترونیکی کشورمان ورزشگاه امام رضا (ع) باشد

فتاحی: امیدواریم اولین ورزشگاه الکترونیکی کشورمان ورزشگاه امام رضا (ع) باشد

به گزارش سراج24، سعید فتاحی مسئول برگزاری بازی‌های لیگ فوتبال در مصاحبه رادیویی گفت: امروز جلسه‌ای با رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی داشتیم در مورد آسیب شناسی لیگ هجدهم در کنار مشکلات ورزشگاه امام رضا علیه السلام از جمله بحث فروش بلیت و شماره گذاری جایگاه‌ها و شماره صندلی‌ها بحث شد.

وی افزود: امیدواریم اولین ورزشگاه الکترونیکی کشورمان ورزشگاه امام رضا (ع) باشد و امیدواریم همه ورزشگاه‌ها الکترونیک شود.

فتاحی در مورد اعلام ورزشگاه بازی فینال جام حذفی گفت: ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به دلیل مشکلات آب و هوایی و هوای گرم این شهر از لیست ما برای برگزاری این بازی خارج شد. همچنین هوای گرم در خوزستان و شهر خرمشهر عامل اصلی تغییر ورزشگاه بود. به هر حال دو سه ورزشگاه در حال بررسی است که قبل از برگزاری بازی نیمه نهایی رسانه‌ای می‌شود.

او در مورد روند تنظیم آیین‌نامه جدید سازمان لیگ گفت: در مورد تنظیم آئین نامه باید گفت بستگی به خود آیین نامه دارد. اگر مربوط به برگزاری مسابقات در رده‌های سنی مختلف در بخش بانوان و آقایان باشد کمیته مسابقات ضمن تنظیم و بومی سازی آن را ابلاغ می‌کند و به هیئت مدیره سازمان لیگ می‌رود. در مورد آیین‌نامه نقل و انتقالات هم که چند وقتی است به تاخیر افتاده باید در ماه‌های آینده که اخیرا به تصویب هیئت رئیسه رسیده به حالت اجرایی در بیاید.

فتاحی در مورد اعتراض باشگاه سپاهان به بند‌های آئین نامه سازمان لیگ مبنی بر تخصیص ظرفیت ورزشگاه به حالت ۵۰، ۵۰ گفت: باشگاه سپاهان اعلام کرده است آیین نامه را ندیدیم. چگونه سایر اقدامات ابلاغ شده را میبینند و این بند را ندیدند؟ چون قضیه در نظر گرفتن اختصاص گنجایش ورزشگاه به شکل۵۰، ۵۰ بود ندیدند؟ آیین نامه جام حذفی ۵۰، ۵۰ است و در بازی‌ها میزبان باید آن را رعایت کند و این آیین نامه ابلاغ شده است.

وی افزود: اینکه سازمان لیگ ۵۰، ۵۰ کرد به دلیل مشکلات احتمالی است که در بازی سپاهان پرسپولیس ممکن است تولید شود و اگر آیین نامه رعایت نمی‌کرد، تعداد اعتراضات تیم‌ها و رسانه‌ها به دلیل نقض قوانین توسط ما زیاد می‌شد. آیین نامه در ورزشگاه آزادی ۱۰، ۹۰ است، اما به دلیل بحث امنیت بازیکنان و هواداران در استادیوم ۵۰، ۵۰ است. دقیقا مثل همین بازی بین سپاهان و پرسپولیس طبق آیین‌نامه و رعایت مسائل امنیتی ۵۰، ۵۰ رعایت می‌شود. هر چیزی که بر اساس آیین‌نامه باشد ابلاغ می‌شود و باشگاه‌ها می‌توانند آن را دریافت کنند.

فتاحی تصریح کرد: وقتی از سال ۹۴ جام حذفی به صورت تک بازی-حذفی انجام شد؛ ظرفیت ۵۰، ۵۰ در نظر گرفته شد و جز قوانین قرار گرفت. ما در تنظیم بند‌های آئین‌نامه، بحث تعداد تیم‌های لیگ برتری، دسته اول و دوم، بحث ورودی، آیین نامه مالی، نقل و انتقالات را مورد بررسی قرار می‌دهیم و سپس ابلاغ می‌کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

«برادر جان» امشب روی آنتن نمی‌رود

0 نظر

ارسال نظر

capcha