اظهارات دبیر هیئت فوتبال اصفهان درباره سهمیه تماشاگران جام حذفی

اظهارات دبیر هیئت فوتبال اصفهان درباره سهمیه تماشاگران جام حذفی

به گزارش سراج24، حمیدرضا دادخواه دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان، درباره بحث سهمیه مساوی میان تماشاگران بازی جام حذفی میان پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: جلسه شورای کمیسیون امنیتی با حضور همه عوامل اجرایی بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی میان پرسپولیس و سپاهان فردا صبح برگزار می شود و در این باره تصمیم گیری می شود.

او ادامه داد: شورای تامین استان اصفهان در جلسه روز یکشنبه با سهمیه ۵۰- ۵۰ تماشاگران بازی جام حذفی میان سپاهان و پرسپولیس مخالفت کرد و قرار است این موضوع در جلسه فردا شورای کمیسیون امنیتی دوباره بررسی و تصمیم نهایی اتخاذ شود.

دادخواه بیان کرد: بحث سهمیه تماشاگران بازی جام حذفی میان پرسپولیس و سپاهان به صورت ۵۰ به ۵۰ را ۲ روز پیش به هیئت فوتبال استان اصفهان ابلاغ کردند و باشگاه سپاهان هم مدعی است که این موضوع هنوز به آن‌ها ابلاغ نشده است. به نظرم سهمیه تماشاگران ۲ تیم مساوی باشد چه سودی برای سپاهان میزبان این رقابت‌ها دارد. اگر قرار بود سهمیه تماشاگران ۵۰ – ۵۰ باشد دیگر نیازی به قرعه کشی برای تعیین میزبان رقابت‌ها نبود.

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان بیان کرد: برگزاری بازی در شب و نوپا بودن ساختار ورزشگاه نقش جهان مشکلاتی برای تماشاگران به وجود می‌آورد چرا که اطراف این استادیوم، بیابان است و همین موضوع باعث می‌شود برقراری امنیت برای تماشاگران سخت شود. این بازی حساسیت خاصی دارد چرا که قهرمان جام حذفی تا حدودی مشخص می‌شود و سابقه درگیری هواداران ۲ تیم باعث شده که برگزار این بازی در اصفهان دچار مسائل حاشیه‌ای شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha