اظهارات هاشمی جواهری درباره برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه امام رضا (ع)

اظهارات هاشمی جواهری درباره برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه امام رضا (ع)

به گزارش سراج24، علی اکبر هاشمی جواهری، مدیر ورزشگاه امام رضا(ع)، درباره اینکه آیا در جلسه امروز(چهارشنبه) مدیران هیئت فوتبال خراسان رضوی، ورزشگاه امام رضا (ع) با سعید فتاحی، مدیر مسابقات سازمان لیگ بحثی هم درباره برگزاری فینال جام حذفی در این ورزشگاه مطرح شده است، بیان کرد: متولی فوتبال استان خراسان رضوی، هیئت فوتبال استان است و مسئولان هیئت بهتر می توانند درباره این موضوع صحبت کنند اما به عنوان فردی که امور ورزشگاه امام رضا(ع) را در اختیار دارد می گویم در جلسه صبح امروز سعید فتاحی گفت از نظر سازمان لیگ این ورزشگاه یکی از گزینه های میزبانی فینال جام حذفی است. به همین دلیل ما در کنار هیئت فوتبال  بدون هیچگونه مشکلی می توانیم بازی را برگزار کنیم.

او ادامه داد: البته شورای تامین استان تا حدی نسبت به بحث امنیتی بازی حرف دارد. خوش نیت، فرماندار مشهد طبق صحبتی که با سردار تقوی، ریاست نیروی انتظامی خراسان رضوی داشته اعلام کرده تا حدی نگران تامین امنیت بازی هستند که این موضوع هم مشکل خاصی نیست و اگر دیدار فینال جام حذفی در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود، نیروهای امنیتی می توانند بدون اینکه مشکلی پیش بیاید امنیت شهر و ورزشگاه را تامین کنند. در کل احتمال اینکه فینال جام حذفی در مشهد برگزار شود خیلی زیاد است.

هاشمی جواهری در پایان تصریح کرد: به نظر من در حال حاضر ورزشگاه امام رضا(ع) از لحاظ نور، اسکوربرد، چمن و امکانات جانبی، بهترین ورزشگاه ایران است و در تمام موارد از هر ورزشگاه دیگری آماده تر است. به هر حال منتظریم تا سازمان لیگ و شورای تامین نظر خود را درباره برگزاری فینال جام حذفی در ورزشگاه امام رضا(ع) اعلام کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha