الحوثی:

ادعا‌های مقامات سعودی درباره حمله نیرو‌های یمنی به مکه دروغی بزرگ و ادعایی نفرت انگیز است

ادعا‌های مقامات سعودی درباره حمله نیرو‌های یمنی به مکه  دروغی بزرگ و ادعایی نفرت انگیز است

به گزارش سراج24، به نقل از المسیره، عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن ادعا‌های مقامات سعودی درباره حمله نیرو‌های یمنی به مکه را رد کرده و گفت کسانی که علیه مسجدالاقصی توطئه می‌کنند ممکن است علیه مسجد الحرام نیز توطئه کنند.

عبدالملک الحوثی با بیان اینکه آنچه که رسانه‌های سعودی ادعا می‌کنند، دروغی بزرگ و ادعایی نفرت انگیز است، گفت: «طرح این نوع ادعا‌های دروغین از سوی رژیم سعودی که بر دروغ گویی و ادعا‌های غیرواقعی تکیه دارد، بعید نیست.»

وی تاکید کرد که منبع خطر اماکن مقدس از دو سمت است. یکی از سوی آمریکا، اسرائیل و طرفدارانشان و از سوی دیگر داعشی‌ها و تکفیری‌ها که همه مقدسات اسلامی را شرک می‌دانند.

رهبر انصارالله در ادامه گفت: «هر دو سمت که تهدیدی عملی برای مکه مکرمه و مدینه منوره به شمار می‌آیند با رژیم سعودی مرتبط هستند و رژیم سعودی یکی از بارزترین طرفداران آمریکا است و با اسرائیل رابطه دارد و همچنین از داعشی‌ها و تکفیری‌ها حمایت می‌کند.»

الحوثی اضافه کرد: «رژیم سعودی از اماکن مقدس برای اهداف سیاسی سوءاستفاده می‌کند و ثابت کرده است که امین هیچ یک از مقدسات اسلامی نیست.»

وی گفت: «کسانی که علیه مسجدالاقصی و مردم فلسطین توطئه می‌کنند و در معامله قرن ترامپ نقش اساسی دارند همان‌هایی هستند که برای مقدسات مسلمانان در مکه و مدینه مورد اعتماد نیستند.»

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نتانیاهو پس از اطلاع از مذاکرات سرّی ایران و عربستان جا خورد

فیلم| خفقان در پایتخت

فیلم| از تهدید تا ابراز علاقه کارشناس سعودی به ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha