مشاور عالی فرمانده کل قوا:

شهیدان شناخت کاملی از ماهیت و اهداف دشمن و عمق دشمنی آن‌ها داشتند

شهیدان شناخت کاملی از ماهیت و اهداف دشمن و عمق دشمنی آن‌ها داشتند

به گزارش سراج24، مراسم هیئت رزمندگان اسلام غرب و شمالغرب کشور با حضور جمعی از رزمندگان قدیمی و پیشمرگان کرد و خانواده شهداء بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خطه کردستان بویژه سرلشکر شهید بروجردی و سردار شهید سید حسین فیض اردکانی، با حضور سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
سرلشکر صفوی در این مراسم با اشاره به خصوصیات شهیدان خصوصا شهدای غرب کشور گفت: باید تاسف خورد بحال آنانکه از فلسفه شهادت و از زندگی در عصر ظهور بی خبرند، رمز و راز حیات ابدی شهیدان را انسان‌های کامل و انسان‌های مطلوب و عارفان واصل درک می‌کنند و گرفتاران در چنبره قدرت طلبی رمز و راز حیات ابدی شهادت را درک نمی‌کنند.
وی ادامه داد: شهیدان آمدند تا اشتیاق ظهور را در بین ملت ما دو صد چندان کنند تا همه ملت ما بفهمند یاران آخر الزمان چگونه عاشقانه در راه امامشان جان می‌دهند و شهیدان ما منتظران واقعی حضرت مهدی (عج) بودند و خونشان حیات بخش فلسفه انتظار است و فلسفه انتظار فسلفه به قدرت رسیدن اسلام در جهان است.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا افزود: پیام انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر آن است که هیچ قدرتی نمی‌تواند جلوی پیروزی‌های بزرگ ملت ایران و پیروزی‌های آینده انقلاب اسلامی را به رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای بگیرد و قطعا اسلام پیروز خواهد شد.
سرلشکر صفوی در ادامه به برخی از ویژگی‌های شهیدان اشاره کرد و گفت: شهیدان ما ارتباط با خدا و ارتباط با نفس خود و نحوه تقابل با دشمن و ارتباط با مردم را بخوبی درک و تعریف کرده بودند.
وی با اشاره به سابقه آشنایی خود با شهیدان بروجردی و حسین فیض، خاطرنشان کرد: وقتی به یاد خصوصیات شهید بروجردی می‌افتم به حال این شهید بزرگوار غبطه می‌خورم، شهیدان بروجردی و حسین فیض آرامش و سکینت خاصی داشتند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا افزود: شهیدان به‌شدت از انشقاق پرهیز می‌کردند و برخورد محبت آمیز توام با استدلال حتی با مخالفین و ضد انقلاب داشتند و آن‌ها به خویشتن داری و خود سازی اعتقاد داشتند.
سرلشکر صفوی در ادامه با اشاره به ویژگی دشمن شناسی شهیدان، عنوان کرد: شهیدان شناخت کاملی از ماهیت و اهداف دشمن و عمق دشمنی آن‌ها داشتند و دشمن شناسی خوبی داشتند، و اینکه پشت سر دشمن بعثی، آمریکایی‌ها بودند را می‌دانستند.
وی گفت: هیچگاه شهیدان از دشمن و حتی از دشمن آمریکایی نمی‌هراسیدند و در برخورد با دشمنان قاطعیت مثال زدنی داشتند و به خود تردید راه نمی‌دادند و علاوه بر آنکه به تبلیغات دشمن اعتنایی نمی‌کردند همواره به دشمنان بی اعتماد بودند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پایان اظهار داشت: پیام امروز شهیدان به ما اعتقاد به پیروزی و غلبه بر دشمن است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب در سالروز رحلت امام خمینی(ره)

اعلام حکومت نظامی در چند شهر بزرگ آمریکا

احتمال وقوع جنگ داخلی در آمریکا قوت گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha