منتظر لایحه جامع مدیریت از سوی دولت هستیم

منتظر لایحه جامع مدیریت از سوی دولت هستیم

محمدجواد کولیوند رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها، با اشاره به رد کلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در جلسه روز گذشته مجلس، گفت: این طرح تا ۶ ماه دیگر قابل طرح در مجلس نیست و بعد از آن ما بار دیگر این طرح را به صحن علنی ارائه می‌کنیم.

وی ادامه داد: دوستان در دیگر کمیسیون‌ها که دلیل رد این طرح را دریافت لایحه از دولت اعلام کردند و گفتند منتظر لایحه جامع مدیریت از سوی دولت هستیم، اکنون تاریخ بگذارید که از امروز یک خرداد ماه دولت تا ۶ ماه دیگر هم که می‌خواهیم دوباره این طرح را مطرح کنیم، لایحه‌ای نخواهد داد.

کولیوند تاکید کرد: اگر دولت تا ۶ ماه دیگر لایحه جامع مدیریت را به مجلس ارائه کند، قسم یاد می‌کنیم که هرجایی که گفته باشیم دولت مشکل دارد، عذرخواهی کنیم.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها بیان کرد: دولت از سال ۶۴ تاکنون و حتی در سه برنامه ۵ ساله توسعه این لایحه را به مجلس ارائه نکرده است، لذا مشخصاً باید گفت که در این کشور یک حرکت جامع برای مدیریت خدمات واحد نمی‌خواهند که اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: به هر شکل زحمات دوستان را ارج می‌نهیم و به آن‌ها خسته نباشید می‌گوییم، بالاخره مجلس هرچه رای دهد باید مطاع آن باشیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha