عرب: طارمی بعید می‌دانم به ایران بیاید

عرب: طارمی بعید می‌دانم  به ایران بیاید

به گزارش سراج24، ایرج عرب مدیرعامل قرمزها در آستانه بازی حساس تیمش با سپاهان توضیحاتی به جام‌جم می‌دهد. او از این می‌گوید که هدف دو باشگاه آن است که مسابقه در فضایی به دور از تنش برگزار شود. عرب همچنین درباره نقل و انتقالات باشگاه و شایعه جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس توضیحاتی می‌دهد. او اشاره‌ای هم به مشکلات مالی در فوتبال دارد و می‌گوید هر سال اداره باشگاه سخت تر می‌شود.

آقای عرب درباره آخرین شرایط پرسپولیس بگوئید. بازی‌های حذفی را هم در پیش دارید.

بله، خدا را شکر قهرمان لیگ برتر شدیم و این برای سومین بار بود که اتفاق افتاد. در آسیا هم به نظرم بدشانس بودیم و همانطور که همه دیدند اشتباهات داوری نقش پررنگی در حذف ما ایفا کرد. در کل شرایط تیم خوب است. در تلاش هستیم تا ان‌شاءا... بتوانیم در جام حذفی هم موفق باشیم. دیدار حساس و سختی با سپاهان خواهیم داشت و امیدواریم در این بازی هم نتیجه خوبی بگیریم.

مشخص شده تعداد تماشاگران دو تیم ۵۰-۵۰ خواهد بود یا نه؟

نه، هنوز سازمان لیگ چیزی به ما اعلام نکرده است. جلسه مهمی در این زمینه برگزار می‌شود و آنجا تصمیم‌گیری خواهد شد. ما تابع سازمان لیگ هستیم و هر چه آنها تصمیم بگیرند قبول خواهیم کرد.

یک مقدار حساسیت هم بین بوقچی‌ها و طرفداران به وجود آمده است. این مشکل ساز نیست؟

در فوتبال جوانمردی و اخلاق اهمیت زیادی دارد. تاکید هر دو باشگاه این است که بازی در فضای سالم و به دور از تنش برگزار شود. ما از هواداران خودمان خواهش می‌کنیم وارد یکسری مسائل نشوند. متاسفانه بعضی کانال‌ها مشکل ایجاد می‌کنند.

اتفاقا بحث درباره کانال‌ها زیاد است. می‌گویند آنها جو فوتبال را متشنج می‌کنند

بله، متاسفانه این مشکل وجود دارد و به جرات می‌گویم بعضی از این کانال‌ها باشگاهها را بدبخت کرده‌اند. ما در تلاشیم تا حداقل کانال‌های مربوط به باشگاه خودمان را مدیریت کنیم. اخیرا فدراسیون فوتبال نامه‌ای به ما زد و اسم کانال‌های زیر مجموعه باشگاه را که در فضای مجازی فعالیت ‌تنش‌زا می‌کنند درخواست کرد. ما هم لیستی را تهیه و در اختیارشان قرار دادیم تا به وضعیت آنها رسیدگی شود. متاسفانه جو خوبی برای فوتبال به وجود نیاورده‌اند و این اصلا خوب نیست.

آقای عرب این روزها شایعاتی درباره احتمال حضور مجدد طارمی و وحید امیری در پرسپولیس مطرح است.

واقعا بحثی درباره حضور این بازیکنان نداشته‌ایم. فصل برای ما تمام نشده است. بازی‌های حساسی در پیش داریم. نمی‌خواهیم این مساله به کار ما ضربه بزند. به همین خاطر همه چیز را به بعد از بازی با سپاهان واگذار کرده‌ایم.

حالا این بازیکنان دوست دارند بیایند یا نه؟

طارمی بعید می‌دانم. خودش گفته که می‌خواهد در اروپا بازی کند و بعید می‌دانم به ایران بیاید.

چند خرید در نقل و انتقالات خواهید داشت؟

نمی‌توانم در این‌باره حرفی بزنم چون آقای برانکو تصمیم گیرنده هستند. ایشان در جلسه‌ای که داشتیم تاکید داشتند تمرکزمان روی بازی با سپاهان باشد. ان‌شاءا... بعد از این مسابقه همه چیز مشخص خواهد شد.

آیا ممکن است بیرانوند از پرسپولیس جدا شود؟

صحبتی در این باره نداشته‌ایم.

آخر می‌گویند او پیشنهاد دارد.

پیشنهاد برای بازیکنان همیشه هست. به هر حال پیشنهاد باید به دست باشگاه برسد و آن وقت صحبت کنیم. علیرضا از بازیکنان خیلی خوب ماست و باشگاه را دوست دارد. هواداران هم به بیرانوند علاقه زیادی دارند. فعلا علیرضا هم مانند کل تیم تمرکزش روی بازی با سپاهان است، فضا نه بحث دیگری. این در کل تیم وجود دارد.

ماجرای تمدید قرارداد برانکو به کجا رسید؟

این هم بحثی است که باید بعد از بازی با سپاهان صورت گیرد.

باشگاه قطعا به این جمع‌بندی رسیده که قرارداد ایشان را تمدید کند؟

بله، قطعا. بعد از بازی با سپاهان پیشنهاد خود را به برانکو ارائه می‌دهیم و در تلاش می‌کنیم تا ان‌شاءا... قراردادش را برای فصول بعد هم تمدید کنیم تا کنار باشگاه باشد.

این ماجرای لغو اردوهای خارجی باشگاه‌ها چیست؟ فدراسیون چیزی به شما گفته؟

نه تا این لحظه چیزی به صورت رسمی به ما اعلام نکرده‌اند.

ظاهرا مشکل مالی در فوتبال حاد شده است.

بله، شرایط خوب نیست. هر سال هزینه‌های فوتبال بیشتر و بیشتر می‌شود. دیگر اینطور نیست که با 40،50 میلیارد تومان بتوان باشگاه را اداره کرد. هزینه‌ها واقعا سرسام‌آور است. الان یک بخشی از پول باشگاه را اسپانسر می‌دهد ما باید راه حلی پیدا کنیم تا بخش دیگر را هم به‌دست بیاوریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha