صحبت های قاضی‌زاده در مورد استیضاح وزیر ورزش و جوانان

صحبت های قاضی‌زاده در مورد استیضاح وزیر ورزش و جوانان

به گزارش سراج24، احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رادیو در مورد موضوع استیضاح مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: استیضاح کنندگان وزیر ورزش از ۲ هفته قبل پیگیر موضوع استیضاح او بودند. سلطانی فر روز گذشته در کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شد و تعدادی از استیضاح کنندگان او در این جلسه حضور داشتند. استیضاح وزیر ورزش ۱۲ امضا داشت که تعدادی امضا به آن اضافه شده است و قرار شده است گزارش استیضاح او در صورت اصرار استیضاح کنندگان بر خواسته شان در صحن مجلس اعلام وصول شود و ظرف مدت قانونی وزیر باید در صحن مجلس برای اخذ رای اعتماد مجدد حضور پیدا کند.

او در مورد دلیل استیضاح وزیر ورزش گفت: موارد متعددی مطرح شده بود. موضوع وضعیت نا بهنجار در استادیوم‌های ورزشی و اتفاقاتی که در چند وقت اخیر در لیگ برتر فوتبال کشورمان رخ داده است. موضوع عدالت بین امکانات متعدد ورزشی و استفاده و بهره مندی از امکانات ورزشی در تمام نقاط کشور، رفع تبعیض و بی عدالتی و همچنین موضوع ساماندهی امور فدراسیون‌های ورزشی. بعضی از فدراسیون‌های ورزشی با سرپرست اداره می‌شوند همچنین وضعیت حوزه ورزش در فدراسیون‌ها جزو موضوعات استیضاح بوده است.

قاضی زده هاشمی گفت: اگر تا پایان وقت امروز تعداد ۲۲ امضایی که وجود دارد به زیر ۱۰ امضا نرسد، یعنی ۱۰ نماینده کماکان بر خواسته استیضاح اصرار داشته باشند باید در صحن مجلس اعلام وصول شود و وزیر نیز باید در موعد مقرر در مجلس حضور پیدا کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سلیمی: جمع آوری امضاء طرح استیضاح برای باج گیری های سیاسی انجام می‌شود

افتتاح موزه ورزش با حضور معاون اول رئیس جمهور

وزیر به اردو می رود

0 نظر

ارسال نظر

capcha