کرمی: خداحافظی ژاوی در ایران پیام خوبی داشت

کرمی: خداحافظی ژاوی در ایران  پیام خوبی داشت

به گزارش سراج24، فرشاد کرمی سرمربی تیم ملی فوتبال دانشجویان ایران، درباره دیدار تیم های پرسپولیس و السد قطر بیان کرد: بازی خیلی خوب و روانی را پرسپولیس ارائه کرد و عملکرد خوبی داشت. آنها روی زمین خوب بازی کردند و لایق برد بودند.

او افزود: پیروزی پرسپولیس خلاقانه و با کارهای تاکتیکی بود که سبب شد تا السد که قهرمان لیگ قطر است، شکست بخورد اما حسرت را روی دل هواداران شان گذاشت، به دلیل اینکه نتوانستند به مرحله حذفی صعود کنند.
کرمی ادامه داد: یکی از دلایل صعود نکردن پرسپولیس به مرحله حذفی لیگ قهرمانان، خستگی بازیکنان بود. آنها پیش از این در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان مسابقه می دادند و خستگی زیادی داشتند اما بازی دیشب نوید خوبی را به هواداران داد که همچنان پرسپولیس قدرت زیادی دارد.
کارشناس فوتبال خاطرنشان کرد: به هرحال استقلال و پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند و ذوب آهن تنها نماینده ایران است اما امیدواریم در سال های آینده، نمایندگان کشورمان نتایج بهتری بگیرند.
وی در مورد حضور بازیکنان خارجی گفت: باید بازیکنان خوب خارجی را به ایران بیاوریم، زیرا تاثیرگذاری بالایی دارند و می توانند به فوتبال ایران کمک کنند مانند تیام که زمانی در استقلال حضور داشت و خوب بود.
کرمی ادامه داد: برای حل مشکلات مالی نیز باید از طریق تبلیغات و فروش پیراهن درآمد زایی کرد. این روش در تمام دنیا کاربرد دارد اما در ایران این کار را انجام نمی دهیم. استقلال و پرسپولیس تیم های بزرگی هستند که می شود درآمد زایی خوبی انجام دهند. نگاه کنید السد و العین چه بازیکنانی دارند که در طول فصل به آنها کمک می کنند.
کارشناس فوتبال ایران در پایان گفت: خداحافظی ژاوی در ایران بسیار زیبا بود و پیام خوبی هم داشت. او در بهترین باشگاه دنیا بازی کرده و افتخارات زیادی دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha