صحبت های ابراهیم شکوری در خصوص بیماری ویلموتس

صحبت های ابراهیم شکوری در خصوص بیماری ویلموتس

به گزارش سراج24، ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال، درباره شایعاتی که پیرامون مریضی ویلموتس مطرح شده است، بیان کرد: اولین بار است که این خبر را می‌شنوم و اصلا نمی‌دانم منبع این خبر کجاست. این صحبت‌ها در فضای مجازی عنوان می‌شود و مطمئن باشید که در حین قرارداد با ویلموتس از او تست پزشکی می‌گیریم چرا که طبق قانون هر بازیکن و مربی که از خارج به ایران می‌آید این تست‌ها را پشت سر می‌گذارد.

شکوری درمورد آخرین اخبار از قرارداد فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس اظهار کرد: بند‌هایی در قرارداد وجود دارد که باید بررسی می‌کردیم. مثل مبلغ و مدت قرارداد و البته شرایط حضور ویلموتس در ایران که باید به دقت به آن توجه می‌کردیم. بحث مبلغ و مدت قرارداد با او را نهایی کردیم، اما در بند‌های دیگری هنوز در حال مذاکره هستیم. مدت قرارداد با ویلموتس ۴ ساله است.

سرپرست دبیر کلی فدراسیون در خصوص اسامی مربیانی مثل زین الدین زیدان که قبل از مارک ویلموتس برای مربی‌گری در فوتبال ایران مطرح می‌شد گفت: اگر منطقی نگاه کنیم نمی‌شود که سراغ افرادی مثل زیدان برویم. رقم قرارداد زیدان با رئال مادرید ۲۶ میلیون دلار است. حتی اگر این پول را داشتیم بازهم منطقی نبود که سراغ افرادی مثل او برویم.

شکوری درباره بحث اختصاص 50 درصد از ظرفیت ورزشگاه نقش جهان اصفهان به هواداران تیم پرسپولیس در بازی نیمه نهایی جام حذفی گفت: کارگروهی درباره رسیدگی به این موضوع تشکیل شده و ظرف امروز  و فردا نظرش را درباره سهمیه هواداران پرسپولیس و سپاهان اعلام می کند. باید ببینیم قانون چه می گوید اما با توجه به حساسیت های بازی طبیعی است چنین حواشی ایجاد شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha