فدراسیون ورزش زنان بعد از ۸ سال تعطیلی دوباره راه اندازی شد

فدراسیون ورزش زنان بعد از ۸ سال تعطیلی دوباره راه اندازی شد

به گزارش سراج24، فدراسیون ورزش زنان تنها فدراسیون ورزشی است که بعد از ۸ سال تعطیلی دوباره راه اندازی شد اما بعد از گذشت چند ماه این فدراسین هنوز جا و مکانی برای استقرار ندارد و رئیس این فدراسیون این روز ها بدون دفتر کار به دنبال جای مناسب برای مستقر شدن و آغاز فعالیت رسمی است.

الهه عرب عامری رئیس فدراسیون ورزش بانوان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: فدراسیون ورزش بانوان بیشتر از ۸ سال تعطیل بود و همچنان راه اندازی انجام نشده است. مطمئن باشید اگر در این فدراسیون خبری شود من خودم نفر اولی هستم که آن را به رسانه ها بیان می کنم. 

او افزود: من فدراسیونی نبودم که کلید را از فدراسیون قبلی دریافت کرده باشم. این فدراسیون تعطیل بود و مکانی برای آغاز فعالیت نداشت تا پس از دریافت کلید کار را شروع کنم.  بنابراین همه چیز این فدراسیون باید از ابتدا بنا شود. در ابتدا فدراسیون نیاز به یک محل مناسب دارد  که در این زمینه وزارت ورزش با من همکاری های لازم را داشته است. در حال حاضر وزارت ورزش یک مکان مناسب را به ما برای فدراسیون پیشنهاد داده است. قرار بر این است که این مکان تخلیه شود و پس از تعمیر فدراسیون راه اندازی شود. همچنان مدت زمانی که طول می کشد تا فدراسیون در اختیار ما قرار بگیرد نا مشخص است.

عرب عامری در ادامه عنوان کرد: پس از تحویل مکان اولین کار برگزاری مجمع فدراسیون است که باید اعضای این مجمع از خارج از کشور دعوت شوند تا انتخابات ریاست فدراسیون برگزار شود. به امید خدا پس از آن فعالیت این فدراسیون آغاز می شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha