رفیعی: توقع داشتیم هواداران بیشتری در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند

رفیعی: توقع داشتیم هواداران بیشتری در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند

به گزارش سراج24، سروش رفیعی بازیکن تیم پرسپولیس پس از پیروزی مقابل تیم السد بیان کرد: بازی خوبی مقابل تیم السد به نمایش گذاشتیم، اما این بازی تشریفاتی بود. دوست داشتیم به عنوان قهرمان ایران بازی خوبی را در خانه‌ی خودمان به نمایش بگذاریم. حق ما نبود که در این مرحله حذف شویم و صعود نکنیم و شاید اگر در ۲ بازی مقابل پاختاکور و السد گل آفساید نمی‌خوردیم شرایط فرق می‌کرد.

او افزود: تیم ما توانست برای سومین بار متوالی قهرمان لیگ شود. توقع داشتیم هواداران بیشتری در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند و در آخرین بازی فصل پس از قهرمانی، با هواداران جشن بگیریم. در نهایت از همه‌ی هواداران تشکر می‌کنم که ما را در طول فصل تنها نگذاشتند. تشکر ویژه‌ای می‌کنم از تماشاچیانی که امشب در ورزشگاه حضور پیدا کردند. من همچنان در خدمت تیم پرسپولیس خواهم بود.

رفیعی درباره بازی با سپاهان گفت: بازی با سپاهان بسیار سخت است، اما سعی می‌کنیم در این ۲ روزی که برانکو استراحت داده است خستگیمان رفع شود. فکر می‌کنم بازی خوبی باشد و امیدوارم بازی جوانمردانه‌ای در شان تیم اول و دوم باشد. فکر نمی‌کنم نگرانی برای ما از سوی هواداران سپاهان وجود داشته باشد. اگر مساله‌ای از جانب هواداران و بازیکنان پرسپولیس بوده از هواداران اصفهانی عذر خواهی می‌کنم البته که فکر نمی‌کنم چنین چیزی بوده باشد. در طی این سال‌ها پرسپولیس در اصفهان بازی داشته و اتفاق خاصی رخ نداده است.

او در پایان گفت: من در بازی به ژاوی گفتم که می‌توانست تا ۲ سال دیگر هم بازی کند. این بازیکن فوق العاده است. یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا در وزشگاه آزادی خداحافظی کرد و‌ ای کاش هواداران بیشتری حضور داشتند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بهترین گلزن پرسپولیس لژیونر می‌شود

مصلح: به قهرمانی لیگ تنها قانع نیستیم و به جام حذفی چشم داریم

علیپور: هواداران مجدد من را بخواهند، یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارم

0 نظر

ارسال نظر

capcha