شیری: از رفتن به استادیوم نقش جهان ترسی نداریم

شیری: از رفتن به استادیوم نقش جهان ترسی نداریم

به گزارش سراج24، مهدی شیری بازیکن تیم پرسپولیس ایران بعد از بازی مقابل السد قطر و حذف سرخ‌ها از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: تیم ما خیلی خوب بازی کرد و حق ما حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نبود، داور از ما ۶ امتیاز گرفت. ما بازی‌های قبل هم خیلی خوب بودیم، اما از داروی لطمه خوردیم.

شیری در مورد تقابل با عبدالکریم حسن بهترین بازیکن سال گذشته آسیا گفت: اگر بازیکنی بهترین بازیکن سال آسیا می‌شود حتما فاکتور‌های لازمه را داشته است. ما توانستیم در این بازی او را به خوبی مهار کنیم.

او ادامه داد: ژاوی بازیکن بسیار بزرگی در سطح بین الملل است. از اینکه با ما عکس تیمی گرفت از وی تشکر می‌کنم و امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشد.

وی در مورد وضعیت سید جلال حسینی که به دلیل مصدومیت بازی نکرد گفت: سید جلال به دلیل مشکلی که داشت حتی با وجود اینکه گرم کرده بود، نتوانست در بازی حضور پیدا کند.

شیری در پایان گفت: بازی مقابل سپاهان بازی سختی خواهد بود. سپاهان تیم بزرگی است و این بازی شرایط خاص خود را دارد، اما سعی داریم بهترین نتیجه را مقابل آن‌ها بگیریم. از رفتن به استادیوم نقش جهان ترسی نداریم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بهترین گلزن پرسپولیس لژیونر می‌شود

کرمی: خداحافظی ژاوی در ایران پیام خوبی داشت

مصلح: به قهرمانی لیگ تنها قانع نیستیم و به جام حذفی چشم داریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha