سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در جمع خبرنگاران:

مردم به هر رسانه‌ای اعتماد نکنند

 مردم  به هر رسانه‌ای اعتماد نکنند

به گزارش سراج24، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه بیست و چهارمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، اظهار کرد: جلسات ستاد به صورت منظم در هفته یکبار تشکیل، اما کارگروه‌ها در هفته چند روز جلسه دارند و موضوعات را بررسی می‌کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره نوسانات بازار، ادامه داد:با توجه به نوساناتی که در بازار شاهد بودیم که واقعی نبودند. از سویی با توجه به التهاب بازار، ستاد واقعیات را به جامعه ارائه می‌کند.

این درحالی است که دو هفته گذشته قیمت ۱۶ هزار تومانی پیاز را شاهد بودیم که امروز این قیمت کاهش یافته است.

نعمتی با بیان اینکه در جلسه امروز درباره مسکن و افزایش اجاره مسکن مقرر شد تا اطلاع رسانی واحدی در این باره صورت بگیرد، افزود: در این راستا مقرر شد با صاحبان سایت‌هایی که قیمت‌های کاذب را برای ایجاد شایعه در جامعه منتشر می‌کنند، به جدیت مقابله شود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خاطر نشان کرد: خوشبختانه ستاد کار خود را به خوبی انجام می‌دهد و با همه بازار و تولید کنندگان در ارتباط است تا واقعیات را به خوبی برای مردم انعکاس دهد.

سخنگوی هئیت رئیسه مجلس یادآور شد: از مردم درخواست می‌کنیم تا به هر رسانه‌ای اعتماد نکنند و تنها اخبار رسانه‌های معتبر و سایت‌های دولتی، اصناف و امور صنفی را مد نظر قرار دهند.

نعمتی با اشاره به قیمت برنج، بیان کرد: قیمت برنج در فضای مجازی به صورت تصنعی با بهای ۲۵ هزار تومان شایعه می‌شود که واقعی نیست؛ البته من قیمت ۲۱ هزار تومان را شنیده‌ام.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره به قیمت خرما، عنوان کرد: قیمت خرما کاهش یافته و به ۲۷ هزار تومان رسیده است که البته این عدد منطقی نیست، اما به نسبت گذشته این رقم کاهش یافته است.

نعمتی افزود: ما باید به سمت و سویی برویم تا اخبار از سوی سازمان‌هایی که دارای شناسنامه هستند، رصد شوند.

وی با اشاره به حقوق افزایش حقوق کارکنان دولت، یادآور شد: روز گذشته در هیئت رئیسه مجلس جلسه داشتیم و افزایش ۴۰۰ هزار تومان حقوق کارمندان عدد ثابتی است که به حقوق همه کارکنان اضافه می‌شود؛ اما برای کارگران بستگی به توافق شورای عالی کارگران با کارگزاران دارد. همچنین موضوع یک تا ۱۰ درصدی هم قرار بر این شد تا مورد بررسی قرار بگیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گرانی ماندن کالاها با وجود ارزان شدن دلار! (چسبندگی قیمت )

وضعیت بازار کاغذ چرا آشفته شد؟

نمایندگی‌های فروش خودرو سازها چگونه دلالی می‌کنند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha