ژاوی در ورزشگاه آزادی برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد

ژاوی  در ورزشگاه آزادی برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد

به گزارش سراج24، تیم فوتبال السد در هفته ششم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امشب به مصاف تیم پرسپولیس خواهد رفت. ژاوی ارناندس هافبک اسپانیایی تیم قطری برای آخرین بار در مستطیل سبز حاضر خواهد شد و در ورزشگاه آزادی برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.
 با توجه به حذف پرسپولیس و صعود السد، این دیدار برای شاگردان برانکو و فریرا تدارکاتی محسوب می‌شود، اما قطری‌ها برای حفظ صدرنشینی خواهند جنگید.
خبرنگار اسپورت کاتالونیا که به ایران سفر کرده تا این دیدار را پوشش دهد در هتلی که کاروان السد مستقر است.او در گزارش خود نوشت:
"ژاوی پس از حضور طولانی مدت در باشگاه بارسلونا و السد در ۳۹ سالگی به فوتبال خود پایان خواهد داد. این اتفاق شور و حال زیادی بین هواداران ایرانی ایجاد کرده و آنها پشت درها در انتظار ژاوی هستند."
ژاوی در شرایطی از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند که انتظار می‌رود ۸۷ هزار تماشاگر برای این دیدار به استادیوم بروند. هافبک اسپانیایی تیم السد به خبرنگار اسپورت گفت: "حالا خواهید دید. شگفت‌زده می‌شوید.
"ژاوی به عنوان بازیکن از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند. سپس به تعطیلات می‌رود و پس از آن به قطر بازمی‌گردد تا هدایت السد را بر عهده بگیرد. ژاوی در دور نخست این فصل لیگ قهرمانان برای این تیم به عنوان بازیکن بازی کرد و در مرحله حذفی به عنوان سرمربی به حضورش ادامه خواهد داد. این نخستین تجربه‌اش در دنیای مربیگری خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مراسمی که در خور ژاوی نبود

کرمی: خداحافظی ژاوی در ایران پیام خوبی داشت

عملکرد سرخابی‌ های پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

0 نظر

ارسال نظر

capcha