سومین قسمت از دور دوم برنامه «عصر جدید» با بازی آب و آتش+فیلم‌ها

سومین قسمت از دور دوم برنامه «عصر جدید» با بازی آب و آتش+فیلم‌ها

به گزارش سراج24،  سومین قسمت از دور دوم برنامه «عصر جدید»، صحنه بزرگترین مسابقه استعدادیابی با آب، آتش، توپ، طناب، اسکیت و دوچرخه منفجر شد.

اولین اجرای قسمت سوم به عهده علی بهبودی فر بود، او توانست با ۶ توپ بسکتبال نمایش چرخشی را انجام دهد و داوران با قاطعیت به او رای مثبت دادند.

 

 

 

 

مجید ترکمان که با رای مردمی به دور دوم مسابقه «عصر جدید» راه پیدا کرده بود، این بار علاوه بر تقلید صدای خود، استندآپ کمدی و خوانندگی هم اضافه کرد و توانست اجرا متفاوت ارائه بدهد. ترکمان با اجرای خوب و سنجیده خود رای مثبت داوران را دریافت کرد.

نکته جالب این بخش این بود که آریا عظیمی نژاد اولین رای مثبت را داد.

آدرینا توشه دختر بچه‌ای بود که در حوزه بازیگری در مسابقه «عصر جدید» حضور پیدا کرد. او قصه دختر شهید جلیل میری از شهدای غواص را روی صحنه برد، اما این بازیگر خردسال فقط دو رای مثبت داوران را کسب کرد.

 

پسران خورشید چهارمین اجرای «عصر جدید» را به عهده گرفتند. آن‌ها نمایش بسیار جذاب و هماهنگ را اجرا کردند و توانستند رای مثبت داوران را دریافت کنند. تماشاگران «عصر جدید» به خاطر هیجان بالای اجرای این گروه با آن‌ها همراه شدند.

 
 

در فصل دوم داوران دو اجرا را در هر برنامه انتخاب می‌کنند و انتخاب نهایی به عهده مخاطبان خواهد بود.

در پایان قسمت سوم داوران گروه پسران خورشید و مجید ترکمان را به عنوان برگزیده انتخاب کردند حالا باید منتظر رای مردم باشیم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جنجال و اختلاف نظر برای داوران عصر جدید در قسمت نهم+فیلم

عیادت داوران عصر جدید از پسر با استعداد بستری در بیمارستان مفید+فیلم و تصاویر

قسمت هشتم مسابقه عصر جدید روی آنتن رفت+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha