پرسپولیس با برانکو به قهرمانی در آسیا می‌رسد؟

پرسپولیس با برانکو به قهرمانی در آسیا می‌رسد؟

به گزارش سراج24، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی ۶۵ ساله کروات تیم فوتبال پرسپولیس تهران یک سال دیگر با سرخپوشان پایتخت قرارداد دارد، اما مسئولان تیم قهرمان لیگ ایران درصدد هستند تا قرارداد او را تا سال ۱۴۰۰ تمدید کنند.

برانکو در گفتگو با دستیارانش بیان کرد تا پایان لیگ نوزدهم در پرسپولیس خواهد ماند تا با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد. مرد کروات در سال‌های گذشته هت تریک قهرمانی در لیگ، سوپرجام فوتبال ایران و نایب قهرمانی در آسیا را کسب کرده و حال امیدوار است تا در پنجمین سال حضورش در پرسپولیس، قهرمانی در آسیا را بدست آورد.

برانکو در لیگ شانزدهم نخستین قهرمانی‌اش را با ۶۶ امتیاز در لیگ ایران جشن گرفت که حد نصاب بسیار خوبی برای تاریخ لیگ برتر بود در سال دوم نیز با ۶۴ امتیاز قهرمان شد تا محبوب دل سرخپوشان شود و در ۲ سوپرجام به برتری آماری رسید و در فینال لیگ قهرمانان هم حضور داشت، اما در بازی پایانی مغلوب کاشیما آنتلرز ژاپن شد.

البته حضور در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ و کسب نایب قهرمانی لیگ با تفاضل گل کمتر از افتخارات دیگر برانکو است، اما هدف اصلی او در سال آینده کسب قهرمانی در آسیا است.

قهرمانی سرخپوشان پایتخت در لیگ هجدهم نسبت به ۲ سال قبل سخت‌تر شد و پرسپولیس فقط ۶۱ امتیاز گرفت که سبب شد تا لیگ در هفته‌های پایانی حساس‌تر شود.

آمار برانکو و پرسپولیس در ۴ سال اخیر:

  • سه قهرمانی لیگ - لیگ شانزدهم - هفدهم و هجدهم
  • یک نایب‌قهرمانی لیگ (با تفاضل گل) - لیگ پانزدهم
  • ۲سوپر جام
  • نایب‌قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸
  • نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷
  • نیمه نهایی جام حدفی (در حال انجام و تقابل با سپاهان)

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha