غیاثی: دوومیدانی حامی مالی نداشت باید درب فدراسیون را قفل می‌کردیم

غیاثی: دوومیدانی حامی مالی نداشت باید درب فدراسیون را قفل می‌کردیم

به گزارش سراج24، تیمور غیاثی سخنگوی سازمان تیم‌های دوومیدانی، درباره وضعیت قرارداد مربیان تیم ملی اظهار کرد: طبق برنامه قرار بود روز گذشته با  مربیان داخلی صحبت کنیم تا قراردادشان را تمدید کنیم، اما آن‌ها قید مربیگری را زدند و در جلسه حضور نیافتند.به هر حال جلسه تعیین وضعیت مربیان به تعویق افتاد و آنها حاضر نشدند قرارداشان را تمدید کنند و کنار کشیدند. 

او درباره انتقاد مربیان تیم ملی بابت بی توجهی فدراسیون دوومیدانی به آن‌ها گفت: به نظرم حق با فدراسیون دوومیدانی و مربیان است و یک طرف قضیه مقصر نیست و این موضوع به ساختار ورزش ما مربوط است که در حل این مشکلات تعلل می‌کند. بودجه فدراسیون دوومیدانی ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است که یک مقدار زیاد از این بودجه صرف هزینه‌های حدادی می‌شود و مابقی هم حقوق کارکنان، داوران و مربیان داده می‌شود. فدراسیون دوومیدانی و سازمان تیم‌های ملی دغدغه‌های تامین هزینه  ورزشکاران در رده‌های مختلف را همواره دارد و تعللی در این باره نکردیم.

سازمان بازرسی بابت پرداخت مبلغ زیاد به مربیان برخورد می‌کند

غیاثی درباره اینکه مربیان داخلی معتقدند که فدراسیون دوومیدانی تبعیض بین آن‌ها و مربیان خارجی قائل هست، گفت: ما تعرفه مشخصی داریم و اگر رئیس فدراسیون مبلغ کلانی به مربیان داخلی بدهد سازمان بازرسی کل کشور با این مسئله برخورد می‌کند. من طرفدار شخص خاصی نیستم، اما نمی‌شود همه را به یک اندازه راضی کرد.

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی تصریح کرد:با این شرایطی داریم امکان همکاری با مربیان تیم ملی نداریم، اما همه تلاش خود را می‌کنیم که با صحبت این مشکل را حل کنیم. ما دشمن هم نیستیم و می‌توانیم به طور دوستانه مشکلات را رفع کنیم و مربیان هم یک مقدار انصاف داشته باشند. به هر حال اگر دوومیدانی کشورمان حامی مالی نداشت در آن صورت باید درب فدراسیون دوومیدانی را قفل می‌کردیم. دوومیدانی ۴۸ ماده ورزشی دارد و ۵۰ نفر در مسابقات شرکت می‌کنند به همین علت نمی‌شود امکانات و بودجه را به طور یکسان تقسیم کرد.

او در پایان خاطر نشان کرد: مربیان تیم ملی از خانواده دوومیدانی هستند و یک مقدار به علت حقوقشان ناراحت هستند و باید با گفتگو مشکلاتشان را بشنویم و حل کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حدادی: رکورد‌هایی که امسال پرتاب کردم با ۸۰ درصد آمادگی پرتاب می‌کنم

نکات فنی در اختیار دوومیدانی کاران قرار گرفت

الناز کمپانی: همه تلاش خود را می‌کنم تا بهترین نتیجه در آسیا بگیرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha