اظهارات آذرنیا درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تراکتورسازی

اظهارات آذرنیا درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تراکتورسازی

به گزارش سراج24، حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی، درباره وضعیت سرمربیگری این تیم اظهار کرد: لیکنز بعد از پایان رقابت‌های لیگ برتر به کشورش بازگشت و اکنون باید مدیران تیم درباره وضعیتش تصمیم بگیرند که حاضر به ادامه همکاری با این مربی هستند یا نه. البته نام‌های مختلفی از جمله علی دایی و جواد نکونام برای مربیگری تیم ما مطرح شده که الیاسی رئیس هیئت مدیره در جریان این موضوع است.

او درباره وضعیت نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی بیان کرد: به هر حال باید ببینیم که وضعیت سرمربیگری تیم ما به چه صورت می‌شود و چه کسی هدایت تیم ما را برعهده می‌گیرد تا بازیکنان مدنظرش را برای فصل بعد مشخص کند. علاوه بر این اکثر بازیکنان ما قرارداد دارند و باید ببینیم سرمربی تیم این بازیکنان را می‌خواهد یا در لیست فروش قرار می‌دهد.

آذرنیا درباره وضعیت بازیکنان سرباز تراکتورسازی گفت: خدمت سربازان ما شهریور ماه به پایان می‌رسد و اگر آن‌ها نتوانند رضایت نامه هایشان را بگیرند باید به تیم‌های خود بازگردند. بازیکنان سرباز که از تیم ذوب آهن آمدند به احتمال زیاد به این تیم باز می‌گردند، اما قائم اسلامی با ما قرارداد دارد و مشکلی در این باره ندارد. شربتی هم بازیکن سیاه جامگان است که این تیم مشهدی هم در فوتبال ما دیگر حضور ندارد به همین علت شربتی بازیکن آزاد است و می‌تواند به هر تیمی برود.

سرپرست تیم تراکتورسازی درباره اینکه تیم‌های فوتبال نباید بازیکن خارجی بگیرند، بیان کرد: من این موضوع نشنیدم تا در این باره صحبت کنم و شاید الیاسی در این باره اطلاعاتی داشته باشد.

او در پایان درباره وضعیت سوگیتا تصریح کرد: سوگیتا با تراکتوسازی قرارداد دارد به همین علت مشکلی برای حضور در تیم ما ندارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از دستگیری محسن فروزان و همسرش

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یک آزمون بزرگ برای بررسی اتفاقات تبریز در پیش دارد

بهتاج استعفا کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha