اظهارات سرپرست تیم هندبال زاگرس درباره شرایط این تیم

اظهارات سرپرست تیم هندبال زاگرس درباره شرایط این تیم

به گزارش سراج24، رضا منصوری سرپرست تیم هندبال زاگرس اسلام آباد، درباره مطرح شدن احتمال تغییر استان برای این تیم گفت: شاید شرایط پشتیبانی تیممان را عوض کنیم، زیرا در استان کرمانشاه یک سری مشکلاتی داریم و از طرف هیئت هندبال به خوبی حمایت نشدیم و ممکن است به یکی از استان‌های همجوار برویم.

او درباره سهمیه آسیایی تیم زاگرس اسلام آباد و این که آیا این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر می‌شود یا خیر عنوان داشت: منتظر هستیم ببینیم که شرایط حامیان مالیمان به کجا می‌رسد، زیرا هم برای مسابقات داخلی و هم آسیایی نیاز به حامی مالی داریم و با توجه به شرایط اقتصادی موجود باید شرایط را درک کرد. در مجموع اگر امکان چنین اتفاقی وجود داشته باشد با تمام توان به مصاف حریفانمان می‌رویم تا از اعتبار کشورمان دفاع کنیم.

منصوری در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون هم می‌تواند در این زمینه کمک داشته باشد بیان داشت: خوشبختانه پاکدل مدیر جوان و خوبی است و تاکنون انتخاب‌های خوبی هم داشته و نشان داده است که می‌تواند تغییرات خوبی در هندبال کشور ایجاد کند، اما درباره این سوال باید بگویم که قاعدتا، چون باشگاه هستیم شرایط متفاوت است مگر آن که بخواهند کمکی به ما داشته باشند.

او درباره قرارداد‌های فصل گذشته زاگرس بیان داشت: ۹۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادرفنی پرداخت شده است و تنها ۱۰ درصد آن باقی مانده است که قرار است تا پانزدهم خرداد آن هم پرداخت شود.

سرپرست تیم هندبال زاگرس اسلام آباد در پایان و درباره زمان آغاز رقابت‌های لیگ برتر عنوان داشت: مسابقات لیگ برتر قرار است در مرداد ماه و در تاریخ ۲۵ این ماه آغاز شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha