بیرانوند در چه صورتی از پرسپولیس جدا می‌شود؟

بیرانوند در چه صورتی از پرسپولیس جدا می‌شود؟

به گزارش سراج24،  علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ۲۶ ساله تیم فوتبال پرسپولیس تهران که عملکرد خوبی در لیگ هجدهم داشت و توانست با سرخپوشان پایتخت به قهرمانی برسد، امیدوار است تا در پایان بازی‌های جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، از سرخپوشان پایتخت جدا شود و به اروپا برود.

هر چند که بیرو تا ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد، اما درخشش در تیم ملی و پرسپولیس سبب شد تا پیشنهاداتی به این بازیکن برسد و احتمال دارد به زودی از جمع شاگردان برانکو جدا شود. رویای این بازیکن حضور در اروپا است و دوست دارد حضور در لیگ‌های معتبر دنیا را تجربه کند.

علی بیرو در تیم ملی فوتبال ایران عملکرد فوق العاده‌ای در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ داشت و پس از درخشش مقابل عمان و گرفتن پنالتی احمد کانو مورد تحسین کارشناسان قرار گرفت و نقطه قوت سرخپوشان در لیگ و آسیا محسوب می‌شود و در صورت جدایی باید ۷۰۰ هزار دلار به باشگاه پرداخت کند که مبلغ رضایت نامه سنگینی محسوب می‌شود.

ارزش این بازیکن در سایت ارزش گذاری ترانسفرمارکت حدود ۴۵ میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومان است که با نصف بودجه یک سال سرخپوشان برابری می‌کند.

به هرحال باید دید آیا علیرضا بیرانوند از پرسپولیس جدا خواهد شد و محمد رشید مظاهری پرسپولیسی می‌شود یا اتفاقات دیگری رخ می‌دهد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha