ساعی: بیانیه گام دوم انقلاب مانیفستی برای ۴۰ سال دوم انقلاب است

ساعی: بیانیه گام دوم انقلاب مانیفستی برای ۴۰ سال دوم انقلاب است

به گزارش سراج24، محمد حسین ساعی رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه صدا و سیما، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: همه مردم ایران و دغدغه‌مندان نسبت به انقلاب، مخاطبان اصلی این بیانیه هستند. حتی می توان گفت تا حدودی غیر ایرانی‌‌هایی که به انقلاب اسلامی علاقه دارند و مسیر پیشرفت روزافزون انقلاب را دنبال می‌کنند نیز مخاطب آن هستند.
رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه صداوسیما با اشاره به اینکه مهم‌ترین و جذاب‌ترین بخش بیانیه، تاکید مقام معظم رهبری به موضوع تمدن‌سازی و امید است، افزود: تمدن سازی و امید به این معناست که ما یک مسیر روشنی را در پیش داریم و با توجه به ظرفیت‌های پنهانی در کشور، می‌توانیم به موفقیت‌های بزرگ برسیم. دومین نکته جذابی که در این  بیانیه  دیده می‌شود این است که مقام معظم رهبری به صورت ریزبینانه نقشه راهی را تعریف کرده‌اند که  به نوعی قانون اساسی آینده ما را مدون کرده  است.
وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب مانیفستی برای ۴۰ سال دوم انقلاب است، تصریح کرد: بیانیه گام دوم به قدری جامعیت دارد که احساس می کنم مقام معظم رهبری مدت طولانی را برای نوشتن آن صرف کردند و به احتمال زیاد از ظرفیت کارشناسی کارشناسان کشور هم در حد مطلوب برای نگارش این بیانیه استفاده شده است.
ساعی  بیانیه گام دوم انقلاب را مثابه تیری دانست که از اندیشه‌های مقام معظم رهبری خارج و مرز افق آینده را برای همگان روشن کرده است، خاطر نشان کرد: این بیانیه به طور کلی با ادبیاتی نگاشته شده که بتواند اجماع ملی ایجاد کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نقش شفافیت عملکرد نمایندگان مجلس در گام دوم انقلاب

سمنان: رحیم پور ازغدی مهمان چهارمین نشست تخصصی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب

«گام دوم» با موضوع ایجاد تمدن نوین اسلامی از شبکه افق

0 نظر

ارسال نظر

capcha