اظهارات سرمربی پرسپولیس درباره انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران

اظهارات سرمربی پرسپولیس درباره انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران

به گزارش سراج24، مارک ویلموتس، سرمربی ۵۰ ساله بلژیکی دنیای فوتبال که بامداد چهارشنبه (۲۵ اردیبهشت) برای انجام دادن مذاکرات نهایی و عقد قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران در راستای جانشینی کارلوس کی روش به کشورمان آمد، بدون عقد قرارداد راهی کشورش شد و طبق اعلام مهدی تاج، قرار است دوشنبه قرارداد انجام شود.

ویلموتس در دوران بازیگری یکی از بازیکنان مطرح تیم ملی بلژیک بود و سابقه مربیگری در تیم‌های شالکه آلمان، سنت ترویدن بلژیک، تیم ملی بلژیک و تیم ملی ساحل عاج را دارد.

برانکو، سرمربی پرسپولیس تهراندرباره انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران بیان کرد: ویلموتس بازیکن خوبی بوده است و او را به عنوان مربی تیم ملی بلژیک می‌شناسم. این همه کارنامه‌ای است که از او می‌دانم و نمی‌توانم درباره او نظری بدهم. اما برای او و نیز تیم ملی ایران آرزوی موفقیت می‌کنم. اگر هم ویلموتس به تیم ملی ایران نمی‌آمد، من باز هم با پرسپولیس قرارداد داشتم.

گفتنی است، برانکو در زمان سرمربیگری کی روش در ایران با او چالش‌های زیادی داشت، اما به نظر می‌رسد با انتخاب ویلموتس، دیگری مشکلی بین سرمربیان خارجی فوتبال ایران نباشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

برانکو: ایران در قلبم جای دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha