ژاوی به تهران می آید؟

ژاوی به تهران می آید؟

به گزارش سراج24، ، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، تیم‌های پرسپولیس و السد قطر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند که برای شاگردان برانکو مسابقه تدارکاتی محسوب می‌شود، اما قطری‌ها تلاش می‌کنند با به دست آوردن حداکثر امتیاز، به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله حذفی شوند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ با کسب ۴ امتیاز در گروه D قعرنشین هستند و برای پایان خوش از آسیا باید از سد نماینده قطر بگذرند، اما از سویی دیگر السدی‌ها می‌خواهند مانند دیدار رفت به برد دست یابند.

درحالیکه مطرح شده بود، دیدار با سرخپوشان پایتخت، آخرین بازی ژاوی است اما احتمال دارد فوق ستاره اسپانیایی السد همراه با تیمش به تهران نیاید. صبح امروز (شنبه) که فهرست بازیکنان السد برای دیدار با پرسپولیس منتشر شد، نام ژاوی در آن به چشم می خورد اما طبق اعلام یکی از مدیران پرسپولیس، احتمال دارد او برای دیدار با پرسپولیس راهی تهران نشود.

او چند روز قبل اعلام کرد در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند و در دیدار با پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ برای همیشه کفش هایش را می‌آویزد و به سمت مربیگری خواهد رفت اما به نظر می رسد رو در روی پرسپولیس بازی نمی کند.

او در این فصل ۱۹ بازی برای السد انجام داد و ۵ گل زد و ۶ پاس گل داد. او همچنین در ۷۶۹ دیداری که برای بارسلونا انجام داد، ۸۵ گل زد و ۱۸۲ پاس گل داد. ژاوی با پیراهن تیم ملی اسپانیا هم دوران موفقیت آمیزی داشت و توانست با این در جام جهانی ۲۰۱۰ و یورو ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ به قهرمانی برسد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و السدقطر، ۳۰ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و با توجه به حذف پرسپولیس و صعود السد، این دیدار برای شاگردان برانکو و فریرا تدارکاتی محسوب می‌شود، اما قطری‌ها برای حفظ صدرنشینی خواهند جنگید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha