در آستانه عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس؛

دیدار فرمانده کل ارتش با جمعی از پیشکسوتان جهاد و مقاومت

 دیدار فرمانده کل ارتش با جمعی از پیشکسوتان جهاد و مقاومت

به گزارش سراج24، جمعی از کارکنان پیشکسوت ارتش در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر، با امیر سرلشکر موسوی دیدار و گفتگو کردند.

امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در این نشست ضمن خیرمقدم به پیشکسوتان دوران دفاع مقدس گفت: یکی از ارزشمندترین کار‌ها برای ما در راستای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره دوران دفاع مقدس، استفاده از تجربیات جبهه‌های جنگ -که به‌حق دانشگاه بود- و دیدار با افتخارآفرینان دفاع مقدس است.

وی افزود: دیدار با پیشکسوتان همواره مدیریت جهادی را یادآوری و عدم وجود بن‌بست در مواجهه با مشکلات را در سایه توکل بر خداوند متعال تداعی و میراث ارزشمند و پیشینه پرافتخار ارتش جمهوری اسلامی ایران را گوشزد می‌کند. جلوه "ما می‌توانیم"در آئینه دل‌های شما می‌تابد و انعکاسش به ما نشان می‌دهد که باید به آینده امیدوار بود تا بر سختی‌های مسیر پیروزی و ظفر فائق آمد.

فرمانده کل ارتش در ادامه بابیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس به پایمردی و ایستادگی نسل گذشته ارتش اشاره کرد و آن را دستمایه الزام به کار جهادی توأم با ایثار و فداکاری برای نسل حاضر برشمرد.

وی افزود: درست است که در ظاهر، جنگ تحمیلی خساراتی را برای این نظام الهی به بارآورد، اما در باطن خود گنج‌های گران‌بهایی را برای ما به یادگار گذاشت که می‌توان برای نسل‌های متمادی با کمک شما پیشکسوتان عزیز آن را استخراج کرد.

در ادامه تعدادی از پیشکسوتان ضمن بیان وقایعی از ۸ سال دفاع مقدس برای ایفای نقش مؤثرتر در جبهه جهاد فرهنگی، انتقال عبرت‌ها و آموزه‌های دوران دفاع مقدس اعلام آمادگی کردند.

پژوهش در مورد آغاز جنگ تحمیلی، شناسایی و معرفی چهره‌های ماندگار دوران دفاع مقدس و مشکلات جامعه پیشکسوت از دیگر گفتگو‌های صمیمانه پیشکسوتان با فرمانده کل ارتش بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پیام فرمانده کل ارتش در پی حادثه ناو کنارک و شهادت سپیدپوشان نیروی دریایی

فرمانده کل سپاه، روز ارتش جمهوری اسلامی را به فرمانده کل ارتش تبریک گفت

بازدید فرمانده کل ارتش از تیپ ۳۱۶ زرهی همدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha