غفوری: انقدر وعده و وعید به بازیکنان داده اند که دیگر بازیکنان اعتمادشان را از دست دادند

غفوری:  انقدر وعده و وعید به بازیکنان داده اند که دیگر بازیکنان اعتمادشان را از دست دادند

به گزارش سراج24، وریا غفوری درباره اینکه چرا بازیکنان استقلال در روز خداحافظی خسرو حیدری دست به اعتصاب زدند گفت: شما باید کالبد شکافی کنید که چرا این اتفاق رخ داده است. فکر می‌کنم این اتفاقات ماحصل برخوردی است که با این بازیکنان شده است. بازیکنی که به استقلال می‌آید می‌داند که به چه تیمی آمده و مشکلاتی هم وجود دارد. بالاخره همیشه پرداختی‌ها در استقلال منظم نبوده، اما امسال برخورد هم خوب نبود. باید با بازیکن رو در رو شوند و توضیح دهند که تا چه زمانی پول نیست. دائما امروز و فردا می‌کنند و بازیکن هم، چون احساس بی احترامی می‌کند، یک کاری می‌کند.

وی افزود: این مسائل را نباید به خداحافظی خسرو ربط دهید. خسرو حیدری بازیکن بزرگی بوده و برای همه ما قابل احترام و عزیز است. او کار‌هایی برای استقلال کرده که قابل تقدیر است و به همین خاطر همه او را دوست دارند.

غفوری درباره اینکه دیروز یکی از مسئولان با حضور در اردو قول پرداخت مطالبات را داده گفت: باید نکته‌ای را بگویم که اشتباه نشود. من بیشتر پولم را گرفتم و اگر حرفی هم می‌زنم مدیران نگویند که این پولش را گرفته و چطور حرف می‌زند. من کلی صحبت می‌کنم. تا اینجا به بازیکنان ۵۰ درصد پرداختی انجام شده و حالا هم لیگ به پایان رسیده است. به نظر شما بازیکن باید چه کار کند؟ بازیکن قرارداد می‌بندد و روی پولش حساب می‌کند. سال‌های قبل تا پایان فصل ۷۰،۸۰درصد قراردادمان را می‌گرفتیم.

او گفت: انقدر وعده و وعید به بازیکنان داده اند که دیگر بازیکنان اعتمادشان را از دست دادند. به نظرم مدیریت باید خیلی بهتر عمل کند تا بازیکنان را راضی کنند. همه می‌دانند که تلاش می‌کنند تا پول بیاورند.

مدافع استقلال بیان کرد: اول از همه باید از هواداران عذرخواهی کنم چرا که ما باید بهتر نتیجه می‌گرفتیم. این فصل استقلال می‌توانست قهرمان شود. از اول سال شاهد بودید که مدیرعامل را عوض کردند. وقت طلایی نقل و انتقالات را از دست دادیم. تغییرات هر چقدر کمتر باشد یک تیم انسجام بیشتری دارد، اما متاسفانه برای ما تغییرات زیاد بود. تیم ما الان به شرایط خوبی رسید و باید ببینیم که فصل آینده چه اتفاقی می‌افتد.

غفوری بیان کرد: گل سپیدرود آفساید بود. البته به نظرم داوران در این فوتبال حقشان خورده شده، چون کمترین دریافتی را دارند و بیشترین فشار هم روی آنهاست، اما باید انتقادپذیر هم باشند. رفعتی در تلویزیون قوانین فیزیک را جابجا کرد! می‌گفت توپ رفته بیرون و آمده داخل. اصرار دارد که توپ گل شده است! به یک بچه  ۱۰ ساله هم می‌گفتید می‌فهمید که توپ اوت نشده است. می‌گفتند پای چپ روی خط بوده پس پای راست نمی‌تواند روی خط باشد. می‌خواهید همین الان نشان دهم که این اتفاق رخ می‌دهد؟ من ۳۰۰بار این کار را می‌کنم بدون اینکه بیفتم.

او گفت: قراردادم با استقلال تمام شده است، اما خیلی دوست دارم بمانم. از بچگی عاشق استقلال بودم، اما باید ببینیم باشگاه تصمیمش چیست. پیشنهادی به من نشده، اما اولویت اول و آخرم استقلال است.

مدافع استقلال درباره اینکه گفته می‌شد قرار بود پنالتی را پاتوسی بزند و او توپ را از این بازیکن گرفته، بیان داشت: نه، اینطور نبود. اصلا پاتوسی جلو نیامد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha