حجت الاسلام اکرمی:

ترامپ فقط باج گیری، تجارت و پول را مدنظر دارد

ترامپ فقط باج گیری، تجارت و پول را مدنظر دارد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سیدرضا اکرمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، در مورد بیانات اخیر رهبری مبنی بر اینکه مذاکره با آمریکا سم است، گفت: ما در طول چهل سال پیروزی انقلاب، اگر وجدان، خرد و تجربه داشته باشیم باید دشمنان خود را شناخته باشیم و کاری به قبل انقلاب که تمام مسئولان برده و سرسپرده بیگانگان بودند، نداشته باشیم.

وی افزود: در این چهل سال مشخص که آمریکا اخلاق، قانون و وجدان نداشته و به جوامع بین الملل کاری ندارد، ترامپ فقط باج گیری، تجارت و پول را مدنظر دارد، به نظر من آزموده را آزمودن خطاست.

حجت الاسلام اکرمی با بیان اینکه ایران دشمن خود را شناخته است ادامه داد: در قرآن آمده که دشمنان بدون توقف با شما می‌جنگند تا شما را از دین و اخلاق جدا کنند، حالا که دشمن را به خوبی شناختیم باید این شناخت و آگاه سازی را به دیگران هم منتقل کنیم.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: در قرآن آمده است که باید در مقابل دشمن قدرتمندانه آمده باشید تا اگر دشمن در اندیشه نقشه‌های پلید بود با آن مقابله کنیم.

وی با اشاره به بیانات رهبری افزود: مقام معظم رهبری تنها مسئله آمریکا را مطرح نکردند، بنده تمانا دارم نخبگان به تمامی ابعاد بیانات رهبری توجه داشته باشند، یکی از آن‌ها بیماری‌های اقتصادی است.

اکرمی تصریح کرد: ما به جای اینکه انقدر به مذاکره با آمریکا توجه کنیم، باید به مذاکره با خودمان توجه کنیم؛ به چه دلیل انقدر با خودمان بی اعتماد و بی اعتنا شدیم؟ هر کسی که ایران، اسلام و جمهوری اسلامی را قبول دارند باید به دور هم جمع شده و در کنار هم به خود کفایی برسند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که ما می‌توانیم غنی سازی را ۲۰ درصد برسانیم به چه دلیل نمی‌توانیم تلفن همراه بسازیم؟ ما باید به یکدیگر اعتماد و به وظایف خود عمل کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

رئیسی: گفت و گویی که به لغو تحریم‌ها منجر نشود را انجام نمی دهیم

رئیس‌جمهور: باید اعتماد آسیب‌دیده مردم را اصلاح کنیم

شاکری: ربط دادن مشکلات اقتصادی به تحریم نوعی خودتحریمی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha