ابوشریف: غزه مشکل بزرگی برای رژیم صهیونیستی است

ابوشریف: غزه مشکل بزرگی برای رژیم صهیونیستی است

به گزارش سراج24، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، با اشاره به دلیل کوتاه شدن مدت حملات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، گفت: قطعا قدرت مقاومت بشتر شده و سلاح‌هایش هم پیشرفته‌تر شده است، هرچند عوامل دیگری هم وجود دارد ازجمله اینکه رژیم صهیونیستی در حملاتی که انجام داده، اما نتیجه‌ای نگرفته و پیروزی به دست نیاورده است.

وی افزود: البته نیرو‌های مقاومت نباید به این مغرور شوند و نباید به این مسئله فکر کنند که دشمن با این اقدامات محدود می‌شود.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران تصریح کرد: غزه مشکل بزرگی برای رژیم صهیونیستی است و ممکن است با وجود حمایت آمریکا کشور‌های عربی و بین‌المللی هر لحظه وارد یک جنگ بزرگ، طولانی و ویرانگر با غزه شود.

ابوشریف در پاسخ به این سوال که فلسطین آیا معامله قرن را می‌پذیرد، اظهار کرد: قرارداد قرن از سوی همه گروه‌های فلسطینی رد شده است و مردم هم به هیچ عنوان این مهم را قبول نمی‌کنند، حتی کسانی همچون محمود عباس که وارد مذاکره با رژیم صهیونیستی شده اند آن را قبول ندارند و می‌خواهند که کشور فلسطینی در بخشی از مناطق اشغالی فلسطین تشکیل شود، خود مختاری بدون ارتش و پلیس را قبول نمی‌کنند.

وی تاکید کرد: هر لحظه ممکن است انتفاضه انجام شود، طی دو روز گذشته در کرانه باختری آقای گلین باره با سران امنیتی رژیم صهیونیستی دیدار داشته است و بر انجام انتفاضه در کرانه باختری تاکید کرده و خطر آن را زیاد دانستند، لذا در تلاش هستند تا با دادن پول و تسهیلات مانع از وقوع آن شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha