محمد قمی:

آموزش و پرورش با تخلفات آموزشگاه‌های خصوصی برخورد جدی ندارد/ بطحائی کارت زرد گرفت

آموزش و پرورش با تخلفات آموزشگاه‌های خصوصی برخورد جدی ندارد/ بطحائی کارت زرد گرفت

محمد قمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی کارت زرد گرفتن وزیر آموزش و پرورش در جلسه‌ی امروز مجلس گفت: نمایندگان مجلس در پی وقوع یک حادثه یا کم‌کاری در زمینه‌ای که مربوط به دولت باشد حق دارند از وزیر و مسئول مربوطه سوال کنند. طبق آیین‌نامه زمانی که پاسخ به این سوال قانع‌کننده نباشد وزیر یا مسئول مربوطه از نمایندگان کارت زرد می‌گیرد.

وی افزود: خانم ذوالقدر و تعداد دیگری از نمایندگان در زمینه‌ی آموزش‌های خصوصی از وزیر سوال کردند. طی این پرسش از وزیر خواسته شد تا به عدم برخورد مناسب با آموزشگاه‌های خصوصی پاسخ دهد که توضیحات آقای بطحائی برای نمایندگان قانع‌کننده نبود و وی از نمایندگان کارت زرد گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: مشکلات در زمینه‌ی آموزش‌های خصوصی جای بحث فراوان دارد و از مدت‌ها پیش در کمیسیون مطرح شده بود. آموزش و پرورش با تخلفات آموزشگاه‌های خصوصی برخورد جدی ندارد. با مشاهده‌ی کم‌کاری در این زمینه طی جلسه‌ی امروز وزیر آموزش و پروش در مجلس حاضر شد و در این رابطه بحث شد که در انتها نمایندگان پاسخ وی به سوالات را منطقی نداستند و خواستار اقدام عملی وزارت‌خانه با تخلفات آموزشگاه‌های خصوصی شدند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مسئولین کلیدی آموزش و پرورش را معرفی کنیم

بازگشایی حضوری مدارس به شرط واکسیناسیون معلمان

هر استان باید هسته اصلی مطالبه‌گری داشته باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha