طلب یاغی برزیلی استقلال خوزستان پرداخت شد

طلب یاغی برزیلی استقلال خوزستان پرداخت شد

به گزارش سراج24، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به دلیل دلیل طلب ۱۹۲ هزار دلاری ساکونی، ایمیلی برای آبی‌های جنوب کشور ارسال کرد و به آن‌ها تذکر داد تا ۲۷ نوامبر (۶ آذر) فرصت دارند که با این بازیکن توافق و طلب او را پرداخت کنند و در غیر این صورت با کسر ۶ امتیاز و محرومیت از فعالیت در یک پنجره نقل و انتقالاتی روبرو خواهند شد که این اتفاق رخ نداد و با کسر امتیاز مواجه شدند تا قعرنشین جدول لیگ هجدهم شوند و به لیگ دسته اول سقوط کنند.

استقلالی‌ها با درآمدزایی از فروش یونس دلفی، ۷۵  هزار دلار از طلب یاغی برزیلی را پرداخت کردند تا خطر سقوط به لیگ دسته دوم آن‌ها را تهدید نکند که این اتفاق نیز رخ داد. ساکونی ۳ سال پبش در استقلال خوزستان حضور داشت و خیلی کم بازی کرد، اما با شکایت خود ۶ امتیاز از قهرمان لیگ پانزدهم کم کرد تا لسترسیتی ایران به لیگ آزادگان سقوط کند.

مدیران استقلال خوزستان در قسط بعدی که باید تا چند هفته دیگر پرداخت کنند، باید ۹۵ هزار دلار به ساکونی بدهند تا طلب این بازیکن به طور کلی رفع شود، اما ۱۷۰ هزار دلار درحالی قرار است به این بازیکن پرداخت شود که او ۳ سال پیش به مدیران وقت باشگاه بیان کرد که ۱۵ هزار دلار بدهید تا قرارداد فسخ شود، اما آن‌ها قبول نکردند تا استقلالی‌ها مجبور شوند  ۱۷۰ هزار دلار به ساکونی بدهند.  

البته با مذاکرات مدیرعامل استقلال خوزستان و مدیر برنامه‌های ساکونی، این بازیکن حدود بیست  و دو هزار دلار به استقلالی‌ها تخفیف داد، اما مدیران باشگاه  در صدد هستند تا تخفیف بیشتری بگیرند.  

محمد رحیمی، مدیرعامل استقلال خوزستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: تاکنون ۷۵ هزار دلار از پولی که بابت یونس دلفی گرفتیم را به ساکونی دادیم تا پرونده این بازیکن تاحدی بسته شود. طلب او در ۳ سال گذشته می‌توانست با ۱۵ هزار دلار پایان یابد، اما مدیران وقت همکاری لازم را با او نداشتند و درحال حاضر با شکایتی که انجام داده باید ۱۹۲ هزار دلار به او بدهیم.

او افزود: در یک قسط ۷۵ هزار دلار به ساکونی دادیم، اما باید ۹۵ هزار دلار دیگر هم به او بدهیم تا پرونده خاتمه شود. با مدیربرنامه هایش صحبت کردیم و مبلغی را تخفیف گرفتیم، اما در صدد هستیم تا تخفیف بیشتری بگیریم. ساکونی از رفتار‌های مدیران وقت نارحت بود و خوشبختانه با توافقی که داشتیم، تخفیقف خوبی گرفتیم تا خطر سقوط به دسته پایین‌تر رفع شود.  

رحیمی در پایان گفت: مهم‌ترین عامل سقوط تیم ما به لیگ دسته اول، کسر ۶ امتیاز فیفا بود که اگر این اتفاق رخ نمی‌داد، می‌توانستیم در لیگ بمانیم. 

آبی‌های جنوب کشور که با ۱۲ امتیاز در قعرجدول رقابت‌های لیگ قرار دارند، در بازی پایانی باید با سپاهان اصفهان مسابقه دهند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سقوط آبی‌های خوزستان به لیگ آزادگان

استقلال ۴ - استقلال خوزستان ۲

گل ایسما به استقلال خوزستان+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha