تهیه کننده «جشن رمضان» به حواشی انتخاب جواد رضویان واکنش نشان داد

 تهیه کننده «جشن رمضان» به حواشی انتخاب جواد رضویان  واکنش نشان داد

به گزارش سرج24، محمد هاشمی اصل تهیه کننده برنامه جشن رمضان شبکه پنج، درباره انتخاب جواد رضویان گفت: او قبلا هم تجربه اجرا در برنامه تلویزیونی را داشته و به فضای ماه رمضان و آیتم نمایشی ما آشنا است. سید جواد رضویان در جای درست و در بخشی به کار گرفته شده که یک آیتم نمایشی هم علاوه بر اجرا وجود دارد.

وی ادامه داد: در این چند شب که برنامه ما در نمایشگاه بین المللی تهران به صورت زنده به روی آنتن می رود با مشکل میزبانی از مخاطبان مواجه و واقعا دچار چالش شده ایم. البته یک فضایی را تعبیه کرده ایم که در صورت لزوم از آن بهره خواهیم برد.

تهیه کننده برنامه جشن رمضان شبکه پنج با اشاره به اینکه واقعا ایرادی ندارد که یک مجری در عرصه بازی ورود کند یا عکس آن اتفاق بیافتد، تصریح کرد: من  چند سال پیش یک طرح سریال را به مرحله ساخت نزدیک کرده بودم که بازیگران آن همه باید از میان مجریان انتخاب می شدند. بسیاری از بازیگران فعلی سینما و تلویزیون از کار اجرا به بازیگری رسیده اند و عکس آن هم اتفاق افتاده است. من همین حالا حاضر هستم این سریال را با حضور مجریان دوباره کلید بزنم و آن را بسازم.

هاشمی با بیان اینکه برند برنامه جشن رمضان متعلق به شبکه پنج  است، گفت: من در سال های گذشته تهیه کننده برنامه های مختلفی بودم که سال هایی با حضور من به روی آنتن رفته است و سال هایی هم من در آن ها نبودم اما امسال برنامه جشن رمضان که برند شبکه پنج سیماست را بر عهده دارم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سریالهای محرم ۹۹ کدامند؟

روایتی از کمک رسانی به مناطق محروم در برنامه «فرمول یک»

برنامه ترویجی «سروش» در انتظار دستور رئیس صداوسیما/انتقال انبار به انقلاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha