پرسپولیسی‌ها در صدد شکایت از مجیدی

پرسپولیسی‌ها در صدد شکایت از مجیدی

به گزارش سراج24، پس از اتفاقات شب گذشته در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال تهران امروز صبح (یکشنبه) پستی اینستاگرامی را منتشر کرد و پس از چند دقیقه آن را حذف و مطلب دیگری را به اشتراک گذاشت که نوشته بود، آرزوی وزیر امور خارجه این است که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران شود.

پس از اظهارات مجیدی و حواشی که رخ داد، پندار خمارلو بیان کرد: آن قدر بزرگ هستیم که نیاز نداریم خودمان را با سایر تیم‌ها مقایسه کنیم. اگر ما می‌بردیم، بقیه تیم‌ها می‌دویدند هم به ما نمی‌رسیدند. برای توجیه کردن نیازی نیست به دست و پای دیگران بیافتیم و تقصیر‌ها را گردن دیگران بیاندازیم.

سپس این موضوع را از طریق مدیران باشگاه پرسپولیس پیگیری کردیم که آن‌ها هم اعلام کردند در حال تشکیل جلسه برای بررسی این موضوع هستند و تا ساعتی دیگر اظهار نظر رسمی خواهند کرد. شنیده می‌شود، مسئولان باشگاه پرسپولیس درصدد شکایت از فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال تهران هستند.

در حال حاضر پرسپولیس تهران با کسب ۵۸ امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد و شانس اصلی قهرمانی محسوب می‌شود، اما استقلال با ۵۴ امتیاز سوم است و برای کسب سهمیه آسیا می‌جنگد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha