پیدا کردن موش پخته شدن در غذای رستوران!+فیلم

پیدا کردن موش پخته شدن در غذای رستوران!+فیلم

به گزارش سراج24، زن اهل کلمبوس ایالت اوهایو آمریکا هنگامی که در یک رستوران محلی برای صرف غذا رفته بود هرگز تصور نمی‌کرد با صحنه‌ای مشمئزکننده روبرو شود. " دیانیرا کورتس" پس از آماده شدن سفارش غذایش هنگامی که خود را آماده خوردن غذا می‌کرد ناگهان یک موش مرده را در آن پیدا کرد.

در ویدئویی که این زن با تلفن همراه خود تهیه و در فیسبوک به اشتراک گذاشته است، این موش را داخل ظرف غذای او و رشته‌های ماکارونی نشان می‌دهد. در این ویدئو صدای دیانیرا در حالی که این موش را با چنگال از غذا جدا کرده و مقابل دوربین گرفته است، شنیده می‌شود که به زبان اسپانیایی می‌گوید: «واقعاً باورنکردنی است. نگاه کنید من چه چیزی در غذا پیدا کرده‌ام، یک موش پخته‌شده. خدای من، مشمئزکننده است. این موش پخته شده است. من از رستوران در پولاریس یک تری یاکی مرغ خریدم و موش را داخل آن پیدا کردم."

او با این کپشن این ویدئو را در فیسبوک خود منتشر کرد: «لطفاً از رستوران Yihi Japan واقع در مرکز خرید پولاریس خرید نکنید. من یک تری یاکی مرغ خریدم و یک موش در آن پیدا کردم. لطفاً این ویدئو را به اشتراک بگذارید تا از سلامت افراد محافظت کنیم.» بنا به ادعای این زن او این موش را در غذای یک رستوران با نام " Yihi Japan " واقع در مرکز خرید Polaris Fashion در شهر کلمبوس پیدا کرد.

بنا به گزارش Fox News پس از انتشار این ویدئو دپارتمان سلامت ایالت اوهایو اقدام به بستن این رستوران کرد. اگرچه حین بازرسی در رستوران موش پیدا نشد، اما پیدا شدن سوسک در رستوران از عوامل بسته شدن آن اعلام شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حادثه غیرمنتظره در جشن عروسی مهمانان را شوکه کرد!

صحنه وحشتناکی که یک بچه پولدار در خیابان رقم زد+فیلم

اقدام به تخریب یک مجسمه ۲۰۰ ساله برای گرفتن لایک+فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha