واکنش سردبیر سازندگی به یک خبر؛ شما یاران واقعی ترامپ هستید!

واکنش سردبیر سازندگی به یک خبر؛ شما یاران واقعی ترامپ هستید!

به گزارش سراج24، محمد قوچانی، سردبیر روزنامه سازندگی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران دریادداشتی در صفحه اینستاگرام خود، نسبت به رویه و صفحه یک روزنامه فرهیختگان در روز ۲۲ اردیبهشت انتقاداتی را منتشر کرد.

به گزارش سازندگی؛ قوچانی نوشته است:
وقتی از روزنامه ی دانشگاه آزاد اسلامی با پول دانشجویان به عنوان ارگان یک تفکر سیاسی رادیکال استفاده می شود و فقط خود را بر حق و سخنگوی نظام می پندارند همین می شود. من به عنوان یک دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی نمی دانم شکایت به کجا ببرم ؟ آیا آقای ولایتی می داند چه جریان خطرناکی به نام فرهیختگان در رسانه ی این دانشگاه رخنه کرده اند ؟ آن وقت از وحدت در مقابل دشمن حرف می زنند.
اما مطمئن باشید در دفاع از ایران مقابل آمریکا همین اصلاح طلبان هستند که در خط مقدم قرار دارند.
شما مدعیان فرهیختگی البته شاید فرق اوباما و ترامپ را نفهمید یا خود را به تجاهل بزنید اما ما عوام الناس و مردم کوچه و خیابان میدانیم که گرچه حریف، حریف است و دل هیچ آمریکایی برای ایرانی نمی سوزد، اما می توان میان دشمن اختلاف افکنی کرد .همان کاری که دشمن علیه ایران می کند و از گلوی شما مخالفان واقعی امپریالیسم آمریکا را به بازی در زمین ترامپ متهم میکند.
یاران واقعی ترامپ امثال شما هستید که فرصتها را به باد می دهید و عاشق این بودید که ترامپ رای بیاورد تا برجام برجا نماند و شما به دولت برگردید.
شاید ترامپ بدترین طرف مذاکره با ایران باشد و الان زمان مذاکره با این قلدر نباشد اما این آشی است که شما پختید و اکنون بر سر دولت و حتی برجامی که اصلاح طلب و اصولگرای معتدل مدافعش بودند و تایید رهبری را داشت، فریاد می زنید.
متاسفم برای روزنامه ای که فرق اطلاع رسانی و جانبداری را نمی‌داند و فکر می‌کند با اتهام زنی می تواند کارش را پیش ببرد .مرد باشید و بدون دست یازیدن به اموال عمومی روزنامه چاپ کنید تا مردم پای دکه جوابتان را بدهند ...

 

 
 

اانتهای پیام/

اخبار مرتبط

رسانه ملی باید پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان باشد

علیرضا خدابخشی معاون سیاسی صداوسیما شد

دیدار رئیس رسانه ملی با رئیس قوه قضائیه/ اژه‌ای: صداوسیما می‌تواند به پیشگیری از جرم کمک کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha