قلعه‌نویی: هواداران پدیده با رفتار‌هایی که کردند حرمت امام رضا(ع) را نگه نداشتند

 قلعه‌نویی: هواداران پدیده با رفتار‌هایی که کردند حرمت امام رضا(ع)  را نگه نداشتند

به گزارش سراج24، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان بعد از تساوی تیمش  برابر  پدیده اظهار کرد: در ابتدا درباره تیم پدیده صحبت می‌کنم و به فوتبال ایران به خاطر چنین تیمی که  فوتبال زیبایی بازی می‌کند تبریک می‌گویم. به هر حال  ما باید با اختلاف ۳، ۴ گل شکست می‌خوریم  و هیچ تیمی به اندازه پدیده بعد از اینکه به گل دست یافت روی دروازه ما موقعیت ایجاد نکرد. به  حمیداوی، گل‌محمدی و ساکت الهامی به علت درست کردن چنین تیم خوبی  تبریک می‌گویم و آن‌ها لیاقت قهرمانی دارند.

او ادامه داد: دست تک تک بازیکنانم را به خاطر بازی امروز می‌بوسم. پیام نیازمند امروز بسیار خوب ظاهر شد و زحمات کل فصل ما را بر باد نداد. متاسفانه هواداران با رفتار‌هایی که کردند حرمت امام رضا را نگه نداشتند و این گونه رفتار‌ها در جایی که امام رضا هست خوب نیست، اما با توجه به اینکه نیشابوری هستم  آرزوی قلبی ام  این است که پدیده سهمیه آسیا بگیرد، چون لیاقت دارد.

قلعه‌نویی درباره پنالتی که برای پدیده گرفته شد، عنوان کرد: امیدوارم نظر فغانی در صحنه پنالتی درست باشد، اما نظر کارشناسان این بود که پنالتی درست نبوده است. من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم. پیام نیازمند امروز به اندازه یک فصل موقعیت گرفت. حالا ما باید به فکر بازی با استقلال خوزستان باشیم و امیدوارم پدیده هم با دست پر در هفته آخر از تبریز بازگردد.  

سرمربی سپاهان درباره اینکه هفته آخر شما با استقلال خوزستان بازی دارید و پرسپولیس هم برای قهرمانی خواهد جنگید، نظرتان درباره این بازی چیست؟ عنوان کرد: از نظر ما بازی با استقلال خوزستان فینال است. نباید این تیم را دست کم بگیریم. بقیه هم توکل به خدا. تارتار و بازیکنان جم یک فوتبال مردانه ارائه کرده‌اند تاکنون هم همین بوده است. آن‌ها اخلاق‌مداری را هم رعایت کرده‌اند. دعا می‌کنم اگر ما دوم شدیم، پدیده هم سهمیه آسیا را بگیرد. با رفتار‌هایی که شد کاری ندارم، اما این تیم لیاقت دارد سهمیه بگیرد تا برای حمیداوی مالک باشگاه پدیده هم انگیزه شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

زمان حضو سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در ایران مشخص شد

عملکرد خوب سپاهان اصفهان در فصل نقل و انتقالات تابستانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha