تارتار: با تمام وجود مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم

تارتار: با تمام وجود مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم

به گزارش سراج24، به گزارش سراج24، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در کنفرانس خبری بعد از بازی با تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: بازی ۲ نیمه متفاوت داشت. تراکتورسازی بازی را خوب شروع کرد و موفق شد به گل دست پیدا کند. اما در نیمه دوم تغییراتی را ایجاد کردیم و توانستیم موقعیت‌های متعددی را ایجاد کنیم که اگر بازیکنانم بیشتر دقت می‌کردند حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

از بازیکنانم تشکر می‌کنم

او اضافه کرد: از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این جو سنگین مقابل تیم پرقدرتی مثل تراکتورسازی جانانه جنگیدند و خوب بازی کردند و از داوران بازی هم تشکر می‌کنم که قضاوت بی نقصی را در این بازی انجام دادند، که در راس آن‌ها عادل بود.

شناخت خوبی از تراکتور داشتیم

او در خصوص اینکه با آنالیز کردن تراکتورسازان پا به این بازی گذاشته اند تصریح کرد: ما نیم فصل یک بازی تدارکاتی نیز با تراکتورسازی انجام داده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم. مهره‌های کلیدی آن‌ها را مهار کرده بودیم، چه در سمت چپ و چه در سمت راست. آن‌ها در خط حمله بازیکنان تاثیر گذاری دارند که ما به خوبی آن‌ها را کنترل کردیم و از نقاط ضعف شان نیز به بهترین شکل ممکن استفاده کردیم که اگر دقت بیشتری می‌کردیم نتیجه بهتری کسب می‌کردیم. اما تراکتور سازی تیم قابل احترامی است و ما کار بزرگی کردیم.

کل بودجه ما برابر یک بازیکن خارجی تیم‌های بزرگ بود

تارتار در پاسخ به این سوال که آیا تیمش در صورت نداشتن مشکلات مالی باز هم در این جایگاه قرار می‌گرفت یا نه تاکید کرد: به هیچ وجه، ما نیم فصل اول ۳۵ در صد از قراردادمان را دریافت کرده بودیم که رتبه ششم جدول قرار داشتیم. کل قرارداد بازیکنان و کادر فنی زیر ۱۰ میلیارد بود یعنی به اندازه یک بازیکن خارجی تیم‌های مدعی و چیزی حدود ۳ تا ۴ میلیارد در این تیم تا به حال پرداخت شده.

وی ادامه داد: از هفته‌های قبل ماندن مان در لیگ قطعی شد و بازی‌های با کیفیتی را ارائه دادیم. اما بدانید که بازیکنان زندگی دارند و باشگاه‌ها لازم است که به موقع پول شان را پرداخت کنند. تمرکز از تیم ما رفت و بار‌ها اعتصاب صورت گرفت که البته برای ۲ بازی آخر تیم را جمع کردیم چرا که بازی‌های تاثیر گذاری هستند و میخواهیم با شرافت بازی کنیم حتی بازی آخر، من قول می‌دهم که با تمام وجودمان بازی کنیم و سرنوشت دست بالایی است که رقم می‌خورد.

درست نیست درباره تراکتور صحبت کنم

او در خصوص شرایط این روز‌های تراکتور پاسخ داد: درست نیست که من درباره تراکتور اظهار نظر کنم. تراکتور هنوز یک بازی دیگر دارد و برای کسب سهمیه امید دارد و من اگر بخواهم نقاط ضعف تراکتور را اعلام کنم کار درستی نیست، اما ما امروز تیم برتر زمین بودیم و از تراکتور بهتر بازی کردم.
تارتار در پاسخ به سوال خبرنگاری که انتظار بازی جوانمردانه مقابل پرسپولیس را داشت خاطرنشان کرد: آن‌هایی که مرا می‌شناسند می‌دانند که نان حلال برای خانواده ام می‌برم و با تمام وجود دربرابر پرسپولیس بازی می‌کنیم.

این که هنوز مربی تیم ملی انتخاب نشده قشنگ نیست

او در خصوص انتخاب نشدن تیم ملی فوتبال تا به حال نیز تصریح کرد: خوب نیست که بعد از این همه مدت سرمربی تیم ملی انتخاب نشده است. مشکلات اقصادی زیاد است، اما هرچه سریع‌تر باید فکر اساسی انجام شود. البته در کشور خودمان مربیان خوبی هستند که می‌توانند کمک کنند، اما به خاطر بالا رفتن انتظارات، مربی ایرانی با اولین نتیجه بد مورد انتقاد شدیدی قرار میگیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

کمالوند هدایت تیم فوتبال پارس جنوبی جم را برعهده گرفت

خداحافظی تارتار از پارس جنوبی

هوادارن و مردم جم از پارس فاصله گرفته‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha