توپ فوتبال خبرنگار زن را نقش بر زمین کرد!+فیلم

توپ فوتبال خبرنگار زن را نقش بر زمین کرد!+فیلم

به گزارش سراج24،  خبرنگار زن یکی از شبکه‌های تلویزیونی اسپانیا در حال گزارش زنده از حال و هوای ورزشگاه پیش از آغاز دیدار فوتبال والنسیا و آرسنال بود که دچار یک حادثه غیرمنتظره شد. این خبرنگار در کنار زمین چمن ورزشگاه مستایا در مقابل دوربین زنده تلویزیونی سرگرم تهیه گزارش بود که ناگهان یک توپ توسط بازیکنان که در حال تمرین پیش از مسابقه بودند مستقیماً به سمت وی شلیک شد. در حالی که یکی از توپ‌ جمع‌کن‌های داخل زمین تلاش کرد مانع برخورد توپ با خبرنگار شود اما موفق به این کار نشد و توپ به سر خبرنگار برخورد و او را نقش بر زمین کرد.

ویدئوی کوتاهی که تبدیل به ویدئویی داغ شده است لحظه وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این زن جوان در مقابل دوربین ایستاده است، ناگهان یک توپ سرگردان به سمت خبرنگار پرتاب می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد که تلاش یک مرد جوان برای گرفتن توپ ناکام می‌ماند و توپ مستقیماً به سر این زن برخورد کرده و او را نقش بر زمین می‌کند.

"جیک هوم فری"، مجری شبکه تلویزیونی ورزش BT با جالب خواندن این اتفاق در یک توئیت این ویدئو را با فالوور‌های خود به اشتراک گذاشت. او در کپشن این ویدئو نوشت: "این اتفاق دقیقاً در ۵ یاردی ما رخ داد. "

انتشار این ویدئو با واکنش برخی هواداران فوتبال همراه بود و آنها با درج کامنت‌هایی به آن واکنش نشان دادند. یکی از کاربران در پاسخ به هوم فری نوشت: "این اتفاق اصلاً جالب نبود. باید برخی اقدامات صورت گیرد تا شاهد چنین حملاتی به خبرنگاران، روزنامه نگاران و گزارشگران نباشیم." یکی دیگر از کاربران در پرسشی نوشت: "این زن اکنون حالش خوب است؟"

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توییت نما//چرا تماشاگران داماش را به استادیوم راه ندادند؟+فیلم

شوخی جالب بازیکنان پرسپولیس با جام حذفی+فیلم

سخنگوی شورای نگهبان از بازیگر زن سینما جهت نظارت بر انتخابات مجلس۹۸ دعوت کرد+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha