مدل فشار دادن خمیر دندان شخصیت شما را بر ملا می‌کند+تصاویر

 مدل فشار دادن خمیر دندان شخصیت شما را بر ملا می‌کند+تصاویر

به گزارش سراج24، روانشناسان بر این باور هستند ۴۰ درصد رفتار‌های آدمی آگاهانه نیست و بر اساس ضمیر ناخودآگاه و عادت‌های او صورت می‌گیرد.

بسیاری از رفتار‌های روزانه مردم را کار‌هایی تشکیل داده که بدون هیچ فکر و تاملی انجام می‌شوند و همین‌ها می‌توانند راز‌های زیادی در مورد شخصیت آن‌ها را بر ملا سازند.

در همین راستا، برخی کارشناسان رفتارشناسی اعتقاد دارند از روی فرم و شکل فشار دادن تیوب‌های مختلف همچون تیوب خمیردندان می‌توان مشخص کرد فرد چگونه شخصیتی دارد.

۱- خمیردندان را از انتها به صورت کاملا مرتب تا می‌کنید

شما انسانی کاملا مقتصد، صرفه‌جو و منظم هستید و همان‌قدر که به متعلقات خود توجه دارید، نگران و حامی اطرافیان خود نیز هستید. از آنجا که شخصیت کاملا ایده‌آل‌گرایی دارید، دوست ندارید چیزی را هدر بدهید و به همین خاطر از داشته‌های خود تا آخرین میزان آن استفاده می‌کنید. شما همچنین بسیار سخت‌کوش و متعهد هستید و اطرافیان می‌توانند کاملا مطمئن باشند کاری که به شما سپرده می‌شود، به درست‌ترین روش ممکن انجام می‌شود. اگر عادت دارید خمیردندان را به این صورت فشار دهید، یعنی خانه و زندگی بسیار تمیز و مرتبی دارید و همه وسایل سر جای خود هستند.

۲- خمیر دندان را از وسط فشار می‌دهید

شما فردی واقع‌بین و فعال هستید که تقریبا بیشتر مواقع عجله دارید. نمی‌توان گفت که انسانی منظم و مرتب هستید، اما اگر با چالش در زندگی مواجه شوید این توانایی را دارید که همه اوضاع را سر سامان دهید و راه‌حل درست را پیدا کنید. شما فردی بسیار اجتماعی هستید، دوستان زیادی دارید و اغلب مواقع اطرافتان پر از آدم است. این توانایی را دارید که به راحتی میان زندگی و شرایط احساسی خود تعادل برقرار کنید.

۳- خمیردندان را از بالا فشار می‌دهید

شما انسانی مصمم، سرسخت و لجباز هستید و اگر اراده کنید چیزی را بدست بیاورید، حتما آن را به دست خواهید آورد. تقریبا بدبین هستید و خیلی سخت به دیگران اعتماد می‌کنید. اغلب ترجیح می‌دهید فقط به خودتان اعتماد و تکیه کنید. تا حد زیادی خودمحور و خودبین هستید و خودتان را بسیار دوست دارید. این صفات به خودی خود بد نیستند، اما اگر از این ویژگی برای سواستفاده از دیگران به نفع خود استفاده کنید، باید بدانید که مورد نفرت اطرافیان قرار خواهید گرفت.

۴- سعی می‌کنید تیوب خمیردندان را سالم و بدون فشردگی نگه دارید

شما از تنها ماندن لذت می‌برید. می‌توان گفت انسانی هنرمند و رویاپرداز هستید. گاهی اوقات اینگونه به نظر می‌رسد که در عالم درونی خود سیر می‌کنید و اصلا حواستان به اطراف نیست. شما فردی بسیار حساس، با شخصیت، آسان‌گیر، دلسوز، باملاحظه و بااستعدادی هستید. در عین حال می‌توانید دست‌ودل‌باز و صادق نیز باشید. بیشتر مواقع افکار و ایده‌های جالبی دارید که می‌خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید.

۵- از هر جا که دستتان بیاید خمیردندان را فشار می‌دهید

اگر در استفاده از خمیردندان الگوی خاص را رعایت نمی‌کنید و هر بار از هر جا که دلتان می‌خواهد آن را فشار می‌دهید، باید بدانید که انسانی بسیار خلاق و هنرمند هستید. شما می‌توانید از جهات مختلف به دنیا نگاه کنید. برای شما چندان آسان نیست که منظم و تمیز باشید. همچنین برایتان سخت است برای آینده و انجام کار‌های خود برنامه‌ریزی کنید. اما در عوض، فردی بسیار مثبت‌اندیش و روشن‌فکر هستید و ممکن است خیلی سریع تغییر مود دهید.

شما کدام یک از روش‌های بالا را هنگام استفاده از خمیردندان به کار می‌گیرید؟ آیا ویژگی‌های نوشته شده با شخصیت واقعی شما همخوانی دارد؟

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حقایقی شگفت انگیز درباره بدن انسان

مردانی که برای زندگی مشترک ایده آل نیستند را بهتر بشناسید

راهکارهایی برای درمان فرزندان در صورت تماشای محتوای غیراخلاقی

0 نظر

ارسال نظر

capcha