مگر می‌شود با موجودات عجیب و غریب مذاکره کرد؟

مگر می‌شود با موجودات عجیب و غریب مذاکره کرد؟

به گزارش سراج24، « مشترک مورد نظر احمق می‌باشد » عنوان سرمقاله سردبیر روزنامه رسالت، مسعود پیرهادی است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:

شکرگزاری بابت اینکه دشمنان ما از احمق‌ها هستند بر ما لازم است؛ چرا که اگر این دشمنان از عقل، بهره ای داشتند، نمایان کردن چهره آنان بسیار دشوار می نمود. وضع کننده تحریم های ظالمانه و بی رحمانه علیه مردم ایران، منتظر تماس ایرانی هاست و وعده بهبود اوضاع برای ایرانیان می دهد. نگرانم از اینکه بگویم ترامپ، در تیم احمق های درجه یک، سرآمد است و خبری جدید بیاید و دیگران در این رقابت گوی سبقت را بربایند.
ترامپ در مصاحبه اش می گوید: چیزی که در رابطه با ایران تمایل دارم رخ دهد این است که شاهد این باشم که آنها با من تماس بگیرند! جان کری با آنها زیاد صحبت می‌کند. جان کری به آنها می‌گوید که تماس نگیرند! من می‌خواهم آن‌ها قوی و عالی باشند و اقتصادی عالی داشته باشند، اما آن‌ها به جان کری گوش می‌دهند. آن‌ها باید با من تماس بگیرند و اگر این کار را بکنند، ما برای گفت‌وگو با آن‌ها آمادگی داریم.
مگر می شود با این موجودات عجیب و غریب مذاکره کرد؟ اشتباه نشود؛ در مسائل مرتبط با آمریکا روزی صد بار باید تکرار کنیم، سگ زرد برادر شغال است. اوبامای مؤدب و باهوش! و وزیر پلیدش جان کری همانقدر کثیف و جنایتکارند که ترامپ احمق و دیوانه و گروه B و امثالهم. پس بیراه نرویم. همه اینها یک حرف دارند؛ آمریکا باید آقا و سالار باشد، بقیه دنیا حرف گوش کن و مطیع؛ اما نگاه اسلامی به هیچ وجه نمی پذیرد مستکبر، آقا باشد. «الْإِسْلَامُ یَعْلُو وَ لَا یُعْلَى عَلَیْهِ» اسلام سلطه پذیر نیست؛ «و لن یجعل اللَّه للکافرین علی المؤمنین سبیلا»؛ هیچ راهی باز نیست که مستکبر بخواهد آقایی و سروری کند. جنگ ما بر سر همین است؛ ادامه دار هم هست چون آنها پیوسته می خواهند ما را به اسارت خود درآورند. «وَلَن تَرضى عَنکَ الیَهودُ وَلَا النَّصارى حَتّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم»«مذاکره نمی کنیم؛ جنگ نمی شود» برای آن است که ای مسئولین و ای ملت، چشم امیدتان به خدا باشد نه کدخدا؛ امیدوار به وعده الهی باشید که فرمود «و لو انّ اهل القری امنوا و اتّقوا لفتحنا علیهم برکات من السّماء والأرض» اگر ما به وظیفه خود که ایمان آوردن و رعایت تقواست عمل کنیم، خدا به وعده خود که فتح باب برکات از آسمانها و زمین است قطعا عمل می کند. اما عده ای هنوز به دشمنی که به واسطه طبیعت درنده خود کارش دشمنی است، دل بسته اند و صریح اعلام نمی کنند خوش بینی آنها غلط بود.
در شرایط جنگی هستیم، نبرد دائمی حق و باطل این روزها همه جانبه رخ می نمایاند. بایستی آرایش جنگی بگیریم. اگر کسی دیپلمات هم می خواهد باشد باید از نوع انقلابی باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

امضای اسناد بیست‌ویکمین نشست سران شانگهای با تأیید عضویت دائم ایران

نیروی دریایی ارتش توان ساخت یگان های رزمی در بالاترین سطح تکنولوژی را دارد

بازگشت مقتدرانه و عزت‌آفرین از این مأموریت خطیر را تبریک می‌گویم

0 نظر

ارسال نظر

capcha