پرسپولیس در صدر؛ نظرسنجی بهترین سرود‌های باشگاهی فوتبال جهان

پرسپولیس در صدر؛ نظرسنجی بهترین سرود‌های باشگاهی فوتبال جهان

به گزارش سراج24، سایت مارکا اسپانیا از چند روز پیش، نظرسنجی برترین ترانه تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان را راه انداخت و تیم‌هایی همچون سویا اسپانیا، لیورپول انگلیس، رئال مادرید اسپانیا، اتلتیکو مادرید اسپانیا، بارسلونا اسپانیا، بوکاجونیورز برزیل، پورتو پرتغال، رم ایتالیا، یوونتوس ایتالیا، وستهام انگلیس، اینترایتالیا، ریورپلاته آرژانتین، پاری سن ژرمن فرانسه، بایرن مونیخ آلمان، آمه‌ریکا مکزیک، سائوپائولو برزیل، پنیارول پرتغال، بشیکتاش ترکیه، پالمیراس برزیل، الرجا مراکش، گالاتاسرای ترکیه، الوداد کازابلانکا مراکش، الاهلی مصر و اسپرانس تونس همراه با پرسپولیس ایران در این نظر سنجی قرار دارند که تاکنون نماینده کشورمان با حدود ۴۰ هزار رای در رده نخست قرار دارد و سویا با ۳۹ هزار رای در رده دوم است.

همچنین مارکا پیش از انجام نظرسنجی توضیحاتی نوشته که به شرح زیر است: ترانه‌های باشگاه‌ها یکی از با ارزش‌ترین جواهر‌های آن‌ها محسوب می‌شود. هواداران زیادی با شنیدن این ترانه مو بر تنشان سیخ می‌شود و لحظات خاصی را با پخش شدن این سرود‌ها در ورزشگاه تجربه می‌کنند. در فهرست فوق سرود یا ترانه‌های تاریخ هر باشگاه حاضر است. برخی از ترانه‌ها، سرود رسمی تیم‌ها نیستند، اما بیش از همه معرف باشگاه هستند.

صدرنشینی پرسپولیس در نظرسنجی برترین ترانه‌های جهان

گفتنی است، پس از پرسپولیس ایران، سویا اسپانیا، لیورپول انگلیس، رئال مادرید و بارسلونا قرار دارند و اسپرانس تونس نیز با تنها ۵۶۳ رای در رده ۲۵ جای دارد. نکته قابل توجه، رتبه‌های پایین تیم‌های ترکیه‌ای نظیر گالاتاسرای و بشیکتاش است که پس از اسپرانس در رده بیست و چهارم و بیست و سوم قرار دارند.

برای شرکت در نظر سنجی اینجا کلیک کنید.

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha